Virossa pian lähes kymppitonnin sakot

871
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Siinä meni vapaus Virosta! Kommunismi palasi Viroon!

Äänestä

Kun hysteria ohittaa terveen järjen.

Demokratian kehittyminen ottaa aikansa.

Äänestä

Sama pitäisi saada Suomeenkin. Ilmeisesti mikään muu ei tähän jästipäiseen kansaan tehoa.

Äänestä
  • Tappaa pitäisi jokainen rätit päässä kulkeva. Persut ns. vittuun. Kova kovaa vasten.

    Äänestä

Sinne vaan nyt Rlltta Väisanen pää edellä!

Äänestä

Tähän johtaa maskipakkoa.
Siksi hallitus ei halua maskipakkoa Suomessa.

Äänestä

Suomeenkin maskipakko ja poliisin snaipperit katoille pudotteleen maskitta kulkijoita

Äänestä

Itse kannatan maskittomien tappamista.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

maskittomille.

https://yle.fi/uutiset/3-11670770?utm_source=social-media-share&utm_medium=social&utm_campaign=ylefiapp

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu