Missä viipyy asuntoautoilijat ry:n jäsenlehti? Korona nielaissut? Ei ole näkynyt ainakaan oman yhdistyksen lukupisteessä.
Asuntoautoilijat ry
10
151
Vastaukset
- Anonyymi
Täältä et vastausta saa, kannattaa kysellä sieltä yhdistykseltä.
- Anonyymi
Tuossa 10.11. satuin juuri näkemään uusimman lehden yhdistyksemme toimistossa, joten oli ilmestynyt juuri ennen sitä. Et siis ole kyseisen asuntoautoilijoiden jäsen vaan luet lehteä "siivellä". Ehkäpä lehti on jäänyt palauttamatta yhdistyksesi lukupisteeseen tai sitä ei ole sinne edes tuotu.
- Anonyymi
Onko kyseessä se "Jameksen lehti" vai jonkun muun porukan ?
- Anonyymi
Onko Matkailuautoilija ja Asuntoautoilijat sama yhdistys Kysyy epätietoinen
- Anonyymi
No jotkut puhuu asuntovaunuista ja -autoista kun niitä ei liikutella kausipaikalta minnekään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No jotkut puhuu asuntovaunuista ja -autoista kun niitä ei liikutella kausipaikalta minnekään.
Ei se ole siitä kiinni liikutellaanko niitä vai ei. Asuntoauto, matkailuauto, asuntovaunu, talovaunu, ja matkailuperävaunu on kaikki eriasioita.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei se ole siitä kiinni liikutellaanko niitä vai ei. Asuntoauto, matkailuauto, asuntovaunu, talovaunu, ja matkailuperävaunu on kaikki eriasioita.
Vieläkö Jämsänkoskella tanssitaan karaokea ja nautiskellaan kinkkukiusausta tonninpaikoilla?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vieläkö Jämsänkoskella tanssitaan karaokea ja nautiskellaan kinkkukiusausta tonninpaikoilla?
Jaa, enpä tiedä. Miten niin ?
- Anonyymi
Onhan lehti ilmestynyt, ainakin luin kesäkuun numeron. Lehti oli silmin nähden parantunu Motorcaravan-tasolle.
- Anonyymi
Onko olemassa Rumatikin fanipalstaa???
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2724447Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2663583Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1591893Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251791Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991476Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?1341017Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18945en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va120905Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235881