Mieshän on täysääliö!
https://www.is.fi/viihde/art-2000007655836.html
Seduloihin en mene ikinä!
15
65
Vastaukset
- Anonyymi
Sedu on ihan oikeassa. Suomesta on tullut Pohjois-Korea. Yökerhot on pidettävä auki. Kansa haluaa bailata eikä synkistellä. Käyttäkää omia aivojanne, kuten Sedukin sanoo.
- Anonyymi
No, sit saatte bilettää mielin määrin, kun korona rokotus alkaa ja saatte piikin, niin voitte sitten bilettää ja muistakaa sitten bilettää loputtomiin älkääkä lopettako biletystä, ei töihinkään kannata mennä, kun vaan bilettää.
t. Ätmi toteaa
- Anonyymi
Onkohan sedu tehnyt koskaan töitä
- Anonyymi
Seduloissa juodaan viinaa ja tutustutaan naisiin. Moneen naiseen olen tutustunut seduloissa ja päässyt naisen pöksyihin. Vain viinaa juomalla seduloissa mies voi kumppanin löytää. Kannattaa siis mennä sedulaan.
T viinamies - Anonyymi
Täys idiootti se on. Bisnes on tärkeintä, muiden terveydellä ei väliä. Kaikkia se leipä elättää.
- Anonyymi
Sama tuli mieleen. Hölmöjä on helpompi manipuloida, esimerkkinä Trumppi fanit. Oltava fiksu mies, ku on valtaa ja mammonaa? Maailmanlopun meininkiä moinen. Eletään hetkessä välittämättä tulevasta?
- Anonyymi
Mutta seduloissa on kauniita naisia paljon. Nuoremapana kävin sedula yökerhoissa ja sain naisia ja nyt vanhempana myös muutaman kerran käynyt ja naisia riittää niissä paikoissa. Ei ole väärin sanottu että kun menee sedulaan niin tutustuu naisiin.
- Anonyymi
Tiedoksi vain että nyt jo pakkosiirretään aivan toisen alan sairaanhoitajia koronapotilaiden hoitoon. Ja kalliita mikrobiologian ammattilaisia tekemään vain koronatestejä. Alkaa hoitajat ja muut olla lopussa. Mistäköhän Sedu heitä palkkaa lisää - omalla kustannuksella varmasti kuten lupaa.
- Anonyymi
Sedun bilessä varmaan Sedu hoitais naisettomalle miehelle naisen, kun lupasi hoitaa koronaan sairastuneetkin.
Tosin, Sedun bileisiin ei ätmit, eikä rumat miehet pääsis. - Anonyymi
Leviltä tuli 15 tartuntaa näistä kuppiloista. Järki päähän nyt !
- Anonyymi
Juu, ei kuppiloissa ole tullut liikuttua normaali aikanakaan, joten ei haittaa, vaikka olis kuppilat lopullisesti kiinni, ei vaikuta elämään millään tavoin.
Mustaherukka mehua on kaapissa monta pulloa, et siitä vaan juomaan.
t. Raitis mies
Sehän kuulemma vaihtaa nimen ja antaa Andy McCoyn päättää uuden nimen.
- Anonyymi
Vain viinaa juomalla yökerhossa käymällä on mukana porukoissa ja voi tavata naisia.
Viinamies käy yökerhossa ja juo viinaa. Hän tapaa naisia ja löytää kumppanin.
Raitis mies ei juo viinaa eikä käy yökerhossa. Hän ei naisia tapaa ja jää yksin.
t. viinamies Voiko tosiaan olla noin pillun puutteessa olevia sedu-idareita? Tosi mies saa pillua vaikka koko maapallo nollattaisiin. Tekin vinkuintiaanit ihailette mokomia haittaolioita sekä jenkkejä. Hyi helvetti! Onhan teillä kädet?
Natoonkin pitäisi liittyä, kun pelottaa niin paljon, että äiskä joutuu vaihtamaan kuivat lakanat joka aamu.
Se 5:s artikla muuten ei tarkoita muuta, kuin sitä, että hyökkäyksen kohteelle lähetetään vaikkapa tonnikalapurkki, niin ehdot on täytetty. Luuletteko te idiootit, että maapallon 2 suurinta ydinasevaltiota koskaan lähtisi sotimaan keskenään?- Anonyymi
Sedu on rikastunut koska miehet käy yökerhoissa juomassa viinaa ja tutustumassa naisiin.
T viinamies
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin
Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l4273010Alle 15 oli
Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata792310Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?
Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.1161848Heh, persut = vassarit = 10,0 %
Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f1931527- 771502
- 271477
- 1091455
Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva201358Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!
Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois411321- 801307