Haluaisit kylään Lucia-neidoksi pukeutuneena?
Kenet palstalta
39
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Jazuli olis lucia neitona upee näky :))
- Anonyymi
Wuppis alaosattomissa #viidakko
- Anonyymi
En ketään jos/KUN se nainen ei ole täällä. :D
Jonkun seksikkään blondin. Vaan eihän täällä sellaisia ole.
- Anonyymi
Eikö Kimmo käy?
- Anonyymi
Olen blondi ja myös palstan seksikkäin nainen.
Anonyymi kirjoitti:
Olen blondi ja myös palstan seksikkäin nainen.
Niinpä niin ja minä Roope-Ankka.
- Anonyymi
Gaylord_Focker kirjoitti:
Niinpä niin ja minä Roope-Ankka.
No ihan taatusti olen seksikkäin.
- Anonyymi
Gaylord_Focker kirjoitti:
Omasta mielestäs?;D
Varmaan kaikkien mielestä jos kuvia alettais laittaa.
Anonyymi kirjoitti:
Varmaan kaikkien mielestä jos kuvia alettais laittaa.
Aha, no ootko ajatellut laittaa?
Anonyymi kirjoitti:
Varmaan kaikkien mielestä jos kuvia alettais laittaa.
Olet blondi mies?
- Anonyymi
Bartakaweri kirjoitti:
Olet blondi mies?
Kirjoitin "palstan seksikkäin nainen". Nainen.
Anonyymi kirjoitti:
Kirjoitin "palstan seksikkäin nainen". Nainen.
Ei kun täällä on näitä trollaaja miehiä, ihan sillä. Kiva jos täällä on seksikkäitä naisia ;)
- Anonyymi
Se pahin trolli ois aika upee näky siinä mekossa.
- Anonyymi
Kutsuitko?
- Anonyymi
En haluaisi milloinkaan tavata ketään täältä,hyissaat...
- Anonyymi
En ketään jos hän ei ole täällä.
- Anonyymi
Ei tartte tänne tulla juomaan mun kahvia ja syömään mun pullia koronansa kanssa! Pysykööt kotonansa.
Thyllerön☝️
Thymallus kirjoitti:
Käykö tummatkin siihen hommaan?
Näin muuten eilen ylimaallisen valon pimeydessä.En nirsoile..
No kerro. Mäkin oon nähnyt lapsena, enkä ollut yksin.Wwuwuw kirjoitti:
En nirsoile..
No kerro. Mäkin oon nähnyt lapsena, enkä ollut yksin.Pohjoisen taivaalla magneettikentän häiritsijöitä.
Wwuwuw kirjoitti:
Ja sitten lisää..
Niin mitä lisää?
Ihan tavan revontulet ne oli. Varmaan voimakkaat, kun ohuen pilviharsonkin läpi loimottivat.Thymallus kirjoitti:
Niin mitä lisää?
Ihan tavan revontulet ne oli. Varmaan voimakkaat, kun ohuen pilviharsonkin läpi loimottivat.Jaa. En ole ikinä nähny.
Wwuwuw kirjoitti:
Jaa. En ole ikinä nähny.
Ei ole totta???
Vaatii tietysti urbaanista ympäristöstä ja valosaasteesta poistumista, mutta kyllä teidänkin leveysasteella pitäisi olla mahdollista. Pirkanmaallakin olen niitä useampia kertoja ihaillut.Thymallus kirjoitti:
Ei ole totta???
Vaatii tietysti urbaanista ympäristöstä ja valosaasteesta poistumista, mutta kyllä teidänkin leveysasteella pitäisi olla mahdollista. Pirkanmaallakin olen niitä useampia kertoja ihaillut.Oon mä telkkarissa nähny..😬
Wwuwuw kirjoitti:
Oon mä telkkarissa nähny..😬
Niin, ja iltalehden filtteröidyissä revontulikuvissa.
Vaatii tietysti katon alta poistumistakin.
Täällä oli puhetta humaltumisesta, että humaltuminen paljastaisi ihmisen todellisen luonteen. Minusta mielenkiintoisen ihmiskokeen saa, kun viedään ihminen paikkaan, missä on mahdollisimman vähän viihdettä ja ulkoisia ärsykkeitä.Wwuwuw kirjoitti:
En nirsoile..
No kerro. Mäkin oon nähnyt lapsena, enkä ollut yksin.Mitäs sinä muuten näit?
- Anonyymi
Dissen.
Miksi viestini poistettiin? Eikö tiettyjä palstalaisia saa mainita?
- Anonyymi
Yritä uudestaan
Anonyymi kirjoitti:
Yritä uudestaan
Naah, toinen nikki on jo jäähyllä samasta syystä. Toisia palstalaisia ei saa vaan mainita.
- Anonyymi
Jälkkäri-istuja Lucia-neitona olisi mielenkiintoinen näky.
- Anonyymi
Pallomaiseksi Korona-virukseksi naamioituneen Lucia-neidon joulupukin parralla.
- Anonyymi
En mitään Artimides neitsyttä Lucia neitoa kaipaa, joku normaali mukava nainen riittää hyllyvine kylkirasvoineen:)
AsianVierestä
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353