Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Krapulaisia miehiä jotka tarvitsevat kunnon imuhoitoa?

Imen kusista kaluasi kunnes krapulaiset spermasi laukeavat suuhuni. Olethan miehekäs mies kuten minäkin olen.
2118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itse asiassa vaimoni haluaa imeä kusista kyrpääni ja kertoo, että sitä ei saa pestä liian puhtaaksi koska hajut ja suolainen maku kiihottaa häntä. Tässä vastauksia miehille jotka kiihottuvat pillun tuoksuista ja ovat miettineet onko näitä vastaavia naisia olemassa.

Äänestä
  • Kyllä, yksi tyttöystävä tykkäsi nimenomaan, että oli hieman makua mukana. Imutteli ihan taivaallisesti kaikenlisäksi ja imi mällit perään. Kyllä näitä on.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Imen kusista kaluasi kunnes krapulaiset spermasi laukeavat suuhuni. Olethan miehekäs mies kuten minäkin olen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu