Töppö- vihreät aivan paniikissa

kun heidän suurta idoliaan, Pekkaa pistetään nippuun joka paikassa, täälläkin viherhörhöt eli suvakit ovat sydärin partaalla.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joo, Myrkynvihreät on kuoleva puolue HÄÄÄÄÄH HÄH HÄH HÄH HÄH HÄÄÄÄH HÄH HÄH HÄH HÄÄÄÄÄH JA LÄÄÄÄÄÄÄÄH

Äänestä
  • Vihreät panostaa kieroiluun ja kähmintään, Vihreät on matujen etujärjestö, joka vihaa Suomalaisia

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Vihreät panostaa kieroiluun ja kähmintään, Vihreät on matujen etujärjestö, joka vihaa Suomalaisia

    Onneksi Suomessa On PerusSuomalaiset Puolustamassa Kansaa Ja Kansa Antaa Kannatuksen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

kun heidän suurta idoliaan, Pekkaa pistetään nippuun joka paikassa, täälläkin viherhörhöt eli suvakit ovat sydärin partaalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu