Täysinäinen avaamaton Gambina-viinipullo löytyi.
Taidan muuten pitää ensi viikonloppuna 2:n päivän hotelliloman keskustassa, Alexandrassa ajattelin olla.
Uskomaton löytö siivotessa roskien alta.
12
75
Vastaukset
- Anonyymi
nyt paljastin mihin kaupunkiin meinaan mennä hotellin nimellä oho!
Siivosit roskien alta..🤔
Lisäksi löytyi 200 000 kpl Bildenille menneitä laskemattomia äänestyslipukkeita, puutarhatraktori ja pihatonttu.
Sitä roskien slle jää kaikenlaista...😁Disse kirjoitti:
Lisäksi löytyi 200 000 kpl Bildenille menneitä laskemattomia äänestyslipukkeita, puutarhatraktori ja pihatonttu.
Sitä roskien slle jää kaikenlaista...😁Trumpille tarkoitat...
No niin.. 👍Wwuwuw kirjoitti:
Trumpille tarkoitat...
No niin.. 👍No what ever... vai oliko ne viime vaaleista? 🤷♂️
- Anonyymi
Tehdäänkö agentti 007 -tyyppinen tapaaminen salaa hotellissa :;D
- Anonyymi
Joo, kaikki sinne ja sitten huomaamationta kyyläystä, että kuka onkaan kuka....
- Anonyymi
4 tähden hotelli 122e lähtöhinta, jos ei juo minibaaria tyhjäksi heh, onkin pitkä aika kun viimeksi olin hotelleissa, nyt on pakko lähteä reissaamaan jonnekin tulee huoltojuttu asuntoon :)
- Anonyymi
Gambina on 21 volttista koktailia ,ei viiniä. Giniä, vermuttia ja mausteita.
"Alan miesten" arvostamaa Gambinaa sentään vielä myydään, mutta mm. Sorbuksen ja Vineton valmistus ja myynti on lopetettu.
Vinetto oli muuten erinomainen glögin pohja. Mites Gambina? ; )Mitä hotellilomalla tehdään? Kykitään hotellihuoneessa juomassa viinaa?
- Anonyymi
Jos on joku kaupungin keskustan hotelli niin kaikki yökerhotkin silloin kävelymatkan päässä hotellista ellei peräti hotellilla ole omiakin yökerhoja..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761715
- 108977
- 87834
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa19663- 51655
ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann41557Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45508Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m164503Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;191453- 26439