Saksan koronakuolemien ennätyspäivä

582. Saksassa huligaanit rettelöivät rajoituksia vastaan ja tässä tulos.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kiinassa+on+kuri+ja+järjestys.+Ja+vain+reilu+4600+kuoli+koronaan,+heistä+90%+Wuhanin+alueella.+Nyt+Kiinan+tuotanto+puskee+vauhdilla+tulosta.

Äänestä
  • Kiinassa kuolemiseen tarvitaan kommunisti hallinnon lupa. Seikka vähentää tuntuvasti myöskin koronaan kuolemia.

    Äänestä

Valitettavasti ja täällä Suomessakin on ollut pientä yritystä.

Äänestä

Ja Saksassa kuolee muutenkin 3000 ihmistä per päivä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

582. Saksassa huligaanit rettelöivät rajoituksia vastaan ja tässä tulos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu