Kirkon viimeinen valttikortti

Anonyymi

Jäsenkatoon kirkolla on vielä lääke. Kunhan saadaan elämä vapaan tahdon mukaiseksi niin että hyväksytään kaikki seksuaalinen elämänmuoto hyväksytyksi. Ei olisi mikään ihme jos syntyisi niitä raamatun mainitsemia sekasikiöitä. En tarkoita homoja ja lesboja vaan tarkoitan yhtymistä eläinten kanssa joka mahdollistaisi sellaista että voi syntyä ihminen jonka yläruumis on kyllä ihmisen mutta alapuoli hevosen pitkine häntineen ja kavioineen. Tiede kehittyy ettei ehkä "uuteen luomukseen" tarvita muuta kuin muutos geeneissä siis geenimuuntelu? Pahoja henkiä on nähty tässä olemuksessa liekö on kyse mytologisesta kentaurista? Kunhan kirkko on puhdistettu kaikesta jumalisuudesta kirkon kellojen kumahdellessa kutsuen kirkkoon sanankuuloon kaikki pornografiaan suuntautuneet ja heille sanotaan että tule sellaisenaan kuin olet ja kirkossa sitten maallisten laulujen soidessa alastomat ihmiset hyppivät ja käsiään läpsyttävät ja kentaurit kavioitaan kopsuttelevat alttarilla.

6

140

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ateistina pienenä vinkkinä voin antaa neuvon, alkakaa keräämään rahaa lemmikkieläimistä, jotka kuuluvat kirkkoon ja lisäksi voitte järjestää lemmikkieläinten hautajaisia.

    • Anonyymi

      Teikäläisiä eläimistä seksuaalisessa mielessä kiinnostuneita on sen verran harvassa, että tuolla keksimälläsi "lääkkeellä" ei ole minkäänlaista merkitystä yhtään mihinkään.

      Ihmisellä voi olla ja on ties minkälaisia vikoja tahansa, mutta silti tulee ymmärtää normaalin ja epänormaalin ero. Epänormaaliutta voi yrittää oikaista esimerkiksi laadukkaalla terapialla.

    • Vuoden pimein aika lähestyy ja jutut pimenee sen myötä.

      • Aloitus oli aika sakeaa kamaa jopa palstan omilla mittareilla. Olisi kiva tietää, miltä tämäkin sisar kuulostaa siviilissä ja mitä siellä duunaa.


    • Vai vapaantoahton mukainen elämä,se on täällä yhtä pimeyttä koska kaikki ovat syntiä tehnee ovat Jumalan kirkkauta vailla. Sekö on vapaa tahtoa,elää synti elämää.

      • Anonyymi

        Nyt on pimein aika vuodesta.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      58
      4628
    2. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      158
      4229
    3. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      67
      3862
    4. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      125
      3820
    5. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      47
      3658
    6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      79
      3478
    7. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      98
      3031
    8. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      54
      2885
    9. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      25
      2706
    10. Korjaamo suositus

      Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p
      Hyrynsalmi
      15
      2430
    Aihe