Bilar99 huijaus

Anonyymi

Huijaus autoliike bilar99e en suosittele..

11

6057

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jaa. Minä ostin sieltä näkemättä ja kotiintoimitettuna Alfa Romeo Giuliettan. Vuoden päivät toiminut ilman ongelmia ja työmatkaa kuitenkin suuntaansa 30km.

    • Anonyymi

      Paljon autoja niin saattaa olla myös paljon vikoja

    • Anonyymi

      Rukous ja herran siunausta ja takuu loppuu ja siunausta tavataan seuroilla

    • Anonyymi

      tuohon en usko mutta kiva tyyli mainostaa suuraakkosin ylistellen autoja

    • Anonyymi

      En kannata vilpillistä kaupankäyntiä missään muodossa, mutta jos tosiaan on valmis arvostelemaan myyjää ketjun aloittajan tavoin, kannattaisi kokemuksesta kertoa myös hieman yksityiskohtia.
      Mikäli kuitenkin kysymys on 15 vuotiaasta ja 300 tkm ajetusta autosta, joka ostajan toimesta ennen kauppaa olisi tullut tarkistaa yksityiskohtaisemmin, ei tämän vuoksi ole syytä koko liikettä mustamaalata.
      Selvyyden vuoksi kerron, etten ole kyseinen autokauppias Pohjanmaalta, enkä muullakaan lailla ole mitenkään sidoksissa siihen, vaan asun pääkaupunkiseudulla.

    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Älä rahaton kirjoittele toisten ihmisten omastaan pyytämästään hinnasta,
        jokainen pyytää mitä haluaa,
        ja joku maksaa aina,
        miksi siitä huolehdit?
        Jos et itse ylety koskaan, niin se on sinun ongelmasi.
        Itket varmaan Citymarketin perunan hinnasta ,
        kun Lidl myy halvemmalla, on sulla raskasta.........


    • Anonyymi

      Ihmeellisiä autokauppiaita kun eivät vastaa puheluihin autokaupan jälkeen. Lisäturvaa en suosittele kenellekään. Eivät halua korjata sen piikkii mitää ja jos korvaavat niin käyttävät käytettyjä osia minkä kunnosta ei ole mitää tietoa. En enään ikinä osta mitää sieltä. Nyt tuli ostettua pari vuotta vanha auto ja vikoja täynnä.

    • Anonyymi

      Käsittämätön väkisin myynti ja kusetus pulju. Välttäkää viimeiseen asti!

    • Anonyymi

      Väkinsinmyynti ja ja kusetuspulju kirjoitetaan kyllä suomeksi yhteen!
      Sen tietää jokainen koulunsa kunnolla loppuunkäynyt!
      Sen jälkeen voimme kyllä kommentoida asiaa, mikäli saamme asiasta
      lisätietoja.

    • Huonoin autokauppakokemus ikinä. Kaupan jälkeen ei enää vastata viesteihin. Sama myyjä kehui netissä jossakin jutussa (koski autokauppiaiden tuloja) että tienaa helposti 8000e/kk. Varmasti tienaa kun huijaa ihmisiä.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä elukkaa kaivattusi

      muistuttaa? Vastaan ite myöhemmin. Miehelt.
      Ikävä
      66
      4195
    2. Haleja ja pusuja

      Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺
      Ikävä
      46
      3969
    3. Onko mukava nähdä minua töissä?

      Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭
      Työpaikkaromanssit
      36
      3482
    4. Oi mun haniseni

      Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli
      Ikävä
      16
      2893
    5. Hei rakas sinä

      Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle
      Tunteet
      34
      2719
    6. En kirjoita sulle tänne

      Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä
      Ikävä
      14
      2522
    7. Kyllä mulla on sua ikävä

      Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm
      Ikävä
      10
      2134
    8. IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.

      IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm
      Maailman menoa
      12
      1226
    9. Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi

      Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta
      Ikävä
      145
      1157
    10. Mitä ajattelet

      Mies minusta tänään?
      Ikävä
      80
      1006
    Aihe