Haaviston ja vihreiden hauskimmat elokuvat kannattaa katsoa. Tosin ei niissä mitään hauskaa ole, kuten ei vihreiden ideologiassakaan.
Katsokaa Pekka Puupää elokuvia joulunpyhinä
Anonyymi
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Pekka-Puupää kuvien katseleminen on ajankohtaista, koska Haavisto on olltut viime aikoina paljon julkisuudessa. Näin on syntynyt tilaus elokuvien katselemiselle.
PerusSuomalaiset ovat katselleet A-studion lähettämiä Pekka-Puupää kuvia, joten joulua ei kannata pilata Pekka-Perä-Reikä-Puupää kuvilla.
Nehän voisi Nimetä Pekka & Haavisto elokuviksi, koska pätkähän oli myös hintti.
Olipa hyvä täydentävä lisäys jouluviihteelle.
On ne ainakin paljon hauskempia kuin nämä nykysarjat joissa annetaan ymmärtää mihin johtaa kahden homon kiihkeä suudelma.Tää nykyaikahan on täysin perseen silmästä!
Vaikuttavat molemmat persuilta. Ovat mustavalkeita joko-tai-tyyppejä.
Älä häpeä vihreä tunnustaa Pekkaa ja pätkää teikäläisiksi. Turha syyttää muita taipumuksistanne tyypilliseen tapaan, mitä olemme kaikki täällä palstalla havainneet.