Maineikkaalta Reiner Fuellmichin asianajotoimistolta. Vaateessa kyseenalaistetaan RT-PCR testi. sen luotettavuus, tulokset ym.
https://www.ossitiihonen.com/
PCR-testin kehittäjä saanut vahingonkorvausvaateen.
7
135
Vastaukset
- Anonyymi
ei johda mihinkään, vastassa on miljardi bisnes.
- Anonyymi
Johtaa kyllä. Mies oli paljastamssa Wokkelo-päästöhuijausta ja on todella pelätty näiden oikeiden konnien keskuudessa. Mm. Monsanto on joutunut perääntymään miehen edessä.
Ja heillä on myös triljoonia massia.
- Anonyymi
Kehitä itse parempi.
- Anonyymi
Ossi Tiihonen on vaarallinen hörhö, joka vastustaa pakkomielteisesti todellisuutta ja koronapandemian hoitoa.
- Anonyymi
Taisi suvakkihörhö kiihottua.
Aika hyviä juttuja, ainakin tämä.
https://www.ossitiihonen.com/2019/07/28/husu-ja-sademies-kaksi-twiittia-kaksi-reaktiota-poliisilta/ - Anonyymi
Ossi Tiihosella ei ole kannetta, vaan Directör (DR.) Reiner Fuellmichin asianajotoimistolla ("sianajotoimistolla").
Fuellmichin toimisto sai WolksWagenin päästöhuijaukset julki ja WV:n tuomioille. Kuehne&Nagel kuljetusyrityksen tuomioille, ja nyt ajaa rikosnimikkeellä "rikos ihmisyyttä vastaan" tätä viimeisintä juttua.
Merkillepantavaa on, että jättiyhtiöt ovat aina päätyneet polvilleen tämän toimiston edessä, kun ovat toimineet epärehellisesti.
Ossi Tiihonen ei ole tuossa toiminnassa mitenkään mukana.
Oletettavasti Tiihonen on vain ahkerana "Googlaajana" löytänyt ulkomailta uutisia, joita ei Suomen normaali uutistoimitus ole noteerannut uutisten arvoisiksi asioiksi.
- Anonyymi
Niin ja pelkästään nenän ja hakuaistin särkemisestä voi pyytää korvauksia. Kaikki eivät voi tietää, miten testi sattuu ennen kuin joku testaaja ilmoittaa muille. Tietenkin testejä katsoessa voi päätellä. Mutta onhan tuo nyt jo rikos.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-629520Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain1377529Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1036682Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin1875046- 1714819
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.983573- 1702481
- 662368
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1642313- 582142