Ilmastokriittisyys ei riittänyt mutta rokotetta vastaan taistelu käänsi minut äänestämään persuja seuraavissa vaaleissa! Vielä jos voisitte Qanonin ja flathearthin ottaa ohjelmaanne ja teemaksi niin jopa 40% kannatus mahdollinen!
Jatkakaa taistelua rokotetta vastaan!
Anonyymi
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Vuoden vaihde lähestyy Anon, Kuu Ano, liittyminen takaisin riviin vain lisää persujen kannatusta. Toiset ovat vain herkempiä uskomaan kaikenlaisia salaliittoteorioita ja sekoittavat fiktion faktoihin.
Joo, sama täällä...ilmasto asiassa persut eivät saaneet rajoja kiinni mutta rokotetta vastaan taistelua on ollut upeeaa katsoa ...ja kansa palkitsee!!
Niinkuin ameriikassa, koronan vähättelyllä kuolema korjannut 300000 ihmistä. VASTUUTA!
Levität väärää tietoa.
Perussuomalaiset eivät vastusta kaikkia rokotteita. Venäjällä kehitetyt rokotteet kyllä kelpaavat. Varsinkin sellaiset keskeneräiset ja kunnolla testaamattomat. Sputnikit, lokomotiivit ja pobedat.
Vastustamme EU:n ja CIA:n kehittämiä myrkkypiikkejä, jotka sisältävät mikrosiruja ja homoutus-entsyymejä.
Rokotuksista+ei+tarvitse+kieltäytyä.+Ette+saa+rokotetta,+vaikka+haluaisitte.+Tämän+vuoden+aikana,+rokotteen+saa+alle+10%+halukkaista.+Lääkeannoksia+ilmeisesti+riittää,+mutta+piikittäjien+resurssit+ei+riitä+alkuunkaan.+Tämän+eteen+ei+ole+edes+tehty+mitään.+
Eli,++hyvästit+korona+lääke.
Korona torjuu ilmastonmuutosta ja ISIS auttaa myös
Näin kadulla elefanttimiehen , hän oli ottanut koronarokotteen.