että päästään seuraamaan onko se rokote turvallista?
Jos ilmenee että rokote ei ole turvallista, niin maamme ainakin on turvassa.
Jos ilmenee että rokote ei ole turvallista, niin maamme ainakin on turvassa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
He varmaan ottaa sen viimeisenä ja katsovat kuinka käy.
Veit sanat suustani!
Toinen mahdollisuus on, että niitä ei edes ole tarkoitettu heille.
Eivät tule ottamaan. Puhuvat kyllä ja yllyttävät, jossain vaiheessa varmasti jopa suorastaan kehoittavat kansalaisia ottamaan rokotteen. Eli varta vasten ihmiskunnan karsimiseksi valmistettua myrkkyä.
Jo noiden rokotteiden säilöntäaineet esim. joissain massarokotteissa käyttävät formaldehydiä, joka jo itsessään on hirveä, terveydelle pahoin haitallinen myrkky. Aiheuttaa mm. syöpää. Älkää siis ottako. Olipa sen koostumus sitten mitä tahansa.
Tulette varmasti katumaan ennemmin tai myöhemmin, kun haittoja alkaa ilmetä, kun esim. immuniteettinne katoaa. Voi olla ettei vaivoja ja sairauksia osata yhdistämään nyt otettavaan myrkkyruiskuun.