Kaksi kolmasosaa maapallon ihmisistä tulee kuolemaan koronaan.
Vähän jää ihmisiä jäljelle.
Rokotteet eivät tule estämään koronaa vaan päinvastoin rokotteeseen turvautuminen lisää räjähdysmaisesti koronaan sairastuvia. Koronan kaikkein pahinta ja tarttuvinta muotoa ei ole vielä nähty, mutta se on tulossa ja silloin miljoonia kuolee päivittäin.
Nyt se on selvää.
19
112
Vastaukset
- Anonyymi
Lähde: 2/3 ihmisistä kuolee?
Viruspandemioiden historian ja virologien tiedon mukaan koronapandemia kestää kaksi vuotta.
Se on luonnonlaki viruksille.
Ei siinä rokotteet ja maskit auta.
Koronavirus
1. aalto, 2. aalto nyt ja ensi vuonna kaksi huomattavasti pienempää aaltoa.
Luodaan koronapsykoosi ja rokotepsykoosi.
Propagandaa... Psyop:aa. Toimiva systeemi.
#korona, korona, korona# jatkuvalla syötöllä.
Tapahtumat ja globalistinen ohjaus suuressa mittakaavaassa.
Koronarokote on suuri riski monessakin mielessä. Ota asioista selvää ja älä usko poliitikkoja.>Koronarokote on suuri riski monessakin mielessä.
Jaa miten niin? Todisteet?
>Ota asioista selvää ja älä usko poliitikkoja.
Poliitikon paras keino pysyä huipulla on käyttää parasta tietoa ja puhua totta. Uskonlahkoissa asia on melkein päinvastoin, koska valehtelu on kanonisoitu.
- Anonyymi
Korona-ahdistuneen parkumista. Hanki kuule elämä! Tai jos et parempaan kykene, niin varaa aika psykiatrilta!
- Anonyymi
Pitäisikö ottaa koronarokote jotta voisi hankkia elämän?
- Anonyymi
2miljoonaa vasta kuollut, osa näitä perussairaita, olivat valmiita hautaan jo muutenkin. Aika mitätön määrä mielestäni.
- Anonyymi
Miten määritellään kuolinsyy koronaan?
Koronatestienkin luotettavuus on 60-80%. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miten määritellään kuolinsyy koronaan?
Koronatestienkin luotettavuus on 60-80%.Se on salaliittoteoriaa oireeton korona.
- Anonyymi
Ei ole koronasta maapallon pelastajaksi. Tarvittaisiin miljardin poistuma heti kättelyssä.
Anonyymi kirjoitti:
Miten määritellään kuolinsyy koronaan?
Koronatestienkin luotettavuus on 60-80%.Siten, että ihminen ei olisi vielä kuollut ilman koronaviruksen aiheuttamaa tautia. Hän olisi voinut kuolla ensi viikolla tai ensi vuonna, mutta ei vielä.
- Anonyymi
Ei kun pidot vaan paranee!
- Anonyymi
Linkolaa siteeraten: " Tuo olisi hyvä alku"
- Anonyymi
Miten ihmeessä se on sinulle niin selvääl kun kuoleisuus on pahimmillaankin ollut vain neljän prosentin luokkaa ja Suomessakin vain parin prosentin luokkaa?
Miksi levittelet valheita? - Anonyymi
Aloitus on soopaa eikä liity palstan aiheeseen.
- Anonyymi
Ilman muuta liittyy! Kaikki adventisteja koskevat elämäntilanteet liittyvät!
Kuten esim se, että tutkimuksen mukaan noin 70% adventistimiehistä katsoo pornoa.
Vaiettu asia, josta pitäisi keskustella.
- Anonyymi
Lisäksi rokotteeseen on piilotettu ainetta, joka saa ihmiset uskomaan, että kuussa on käyty, eikä Bush nuorempi järjestänyt tornien alasajoa.
- Anonyymi
Pa....kaa elimistöön.
Pakkopiikillä.
- Anonyymi
Koronarokotteen hyvin yleiset haittavaikutukset:
Päänsärky, lihaskipu, nivelsärky, vilunväristykset ja kuume kuuluvat hyvin yleisiin haittavaikutuksiin.
Ja yleiset haittavaikutukset:
Rokotettu tuntee pahoinvointia.
Mitenkä nuo eroavat koronaviruksesta?
Parempi varmaan sairastaa se oikea korona kuin saada rokotteesta korona?- Anonyymi
Koronarokote ei suojaa kaikkia koronavirusinfektiolta. Vielä ei tiedetä edes sitä, kuinka pitkään rokotteen antama suojaus kestää.
Voi olla, että suoja on vain muutama viikko ja sen jälkeen voit sairastua koronaan yhtälailla kuin rokottamatonkin. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Koronarokote ei suojaa kaikkia koronavirusinfektiolta. Vielä ei tiedetä edes sitä, kuinka pitkään rokotteen antama suojaus kestää.
Voi olla, että suoja on vain muutama viikko ja sen jälkeen voit sairastua koronaan yhtälailla kuin rokottamatonkin.Maailman henki saa suurimman osan maailman ihmisistä ottamaan pakkorokotteen jopa tupla piikkinä.
Tuskin rokote pelastaa maailman minne se on menossa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark1996375Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p2544299"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1423545Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1073367Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m533365Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi492856Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.752417Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon
Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon2432387- 252346
Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?
Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk1001927