Narkkaripassi pakolliseksi
Myrkkyjä piikittäneillä ei mitään asiaa busseihin, juniin, lentokoneisiin, baareihin, ravintoloihin, marketteihin eikä konsertteihin sitten jahka huumetestejä on tarjolla tarpeeksi. Piikittäjät pysykööt ulkopuolella.
9
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Joku ehdotti että piikitetyt sairastuneet sais itte maksaa hoitonsa, teholla 3000 euroo/vrk, mutta voipi olla vähän ekstreemiä.
- Anonyymi
Portsaritkin viskoo narkkareita pihalle, ei sunkaan se ainakaan vaiva olis jos saman tekis konnarit ja bussikuskit. Lentokentillä sitä tehdään koko ajan.
- Anonyymi
Mites siltsu ja kirkkokonsertit, allahpapittaret siellä kun pahus soikoon buukkaavat siltsua sinne esiintymään ?
- Anonyymi
Laitetaan saman tien narkkaripassi pakolliseksi myös äänestyspaikoille, ei pääse äänestämään jos passista löytyy huumeiden käyttäjä merkintä.
Tämän luulis aiheuttavan melkoista älämölöä viherrvassaripiireissä... - Anonyymi
Kunnon ihmiset voivat olla turvallisesti keskenänsä kun tietävät että seassa ei pyöri piikin ottaneita tolvanoita.
- Anonyymi
Oikeastaan piikitetyt levittävät tautia enempi vapaammalla elämällään.
- Anonyymi
Tapaus Jessi a osoitti että nistilläkin voi olla poliittinen suojelu joten tämä ei koske poliitikkoja.
- Anonyymi
jos ei käteenen kelepaa soon turpakeikka näin pohojammaalla täällä ei vittupäät kauaa vikise!
- Anonyymi
Piikittelevät ihmiset ovat ärsyttäviä, eräänlaisia kiusaajia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksei työ kelpaa suomalaisille?
Rakennus-, siivous-, ja hoiva-alakin täynnä ulkomaista työvoimaa ja kotimaiset vuosis kortistossa. Mistä moinen oikein johtuu. Ovatko korvaukset liia4204905Talouselämä-julkaisu tykittää kovaa tekstiä Usan taloudesta
"Joe Biden nousee velkaantuvan valejättiläisen johtoon – Yhdysvaltain budjettivajeet repeävät ja velkavuori kasvaa" https://www.talouselama.fi/uutis1031776