armeijassa annettiin

noin vuonna 1975- 2000 rokotus mikä auttaa koronaan.Kai se annettiin myös lapsille.Joku etsiköön linkin
455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Auttaako jos on sairastanut tuhkarokon, vihurirokon ja sikotaudin?

Äänestä

Entä me nostoväen vapautetut?

Äänestä

Ne silloin asennetut mikrosirut eivät auta koronaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

noin vuonna 1975- 2000 rokotus mikä auttaa koronaan.Kai se annettiin myös lapsille.Joku etsiköön linkin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu