Vihreät, rikollisten puolue.

Taksi-Jani, Haavisto, Ohisalo. Pelkkiä rikollisia kaikki.

Vihreät ovat vaan suojapuolue minkä nimissä harjotetaan rikollisuutta. Tämä järjestö pitäisi kieltää lailla mahdollisimman pian.
24<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Minkä rikoksen Ohisalo on tehnyt?

Äänestä
  • Pettänyt täysin oman maansa ja kansalaistensa. Täys muslimeiden desantti!
    Jihadistin Maria!

    Äänestä

Veropetturi Hautala puuttuu listalta. Palkittiin rikoksestaan EU-viralla.

Äänestä

Ville Niinistö piti eduskunnan parkkihallia laittomasti ruotsalaisessa rekisterissä olevaa autoa, josta ei olltu maksettu autoveroa.

Äänestä

Emma Kari, jonka isä on vankilassa. Tyttären voi helposti päätellä olevan mukana rikollisuudessa.

Äänestä
  • Emma Kari on rikollinen. Jussi Halla-aho toi esille erittäin vakavan huomion siitä, että vihreät on vaarallinen äärijärjestö. Sellaisessa järjestössä oleminen todistaa rikollisuuteen osallistumisen.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Emma Kari on rikollinen. Jussi Halla-aho toi esille erittäin vakavan huomion siitä, että vihreät on vaarallinen äärijärjestö. Sellaisessa järjestössä oleminen todistaa rikollisuuteen osallistumisen.

    🤔😒🤣🤣🤣🤣🤣🥴lopettakaa jo persut kuolen nauruun. Onneksi asspuolue on nuhteeton??🤭

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    🤔😒🤣🤣🤣🤣🤣🥴lopettakaa jo persut kuolen nauruun. Onneksi asspuolue on nuhteeton??🤭

    Jihadistimaria ja taparikollinenpekka

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    🤔😒🤣🤣🤣🤣🤣🥴lopettakaa jo persut kuolen nauruun. Onneksi asspuolue on nuhteeton??🤭

    Älä esitä. Taitaa itkussa olla pitelemistä. Tai olet kai taparikollinen itsekkin.

    Äänestä

Perussuomalaisten kaikilla uusilla kansanedustajilla on lainvoimainen rikostuomio.

Äänestä

Suojapuolue todella missä kaikki ajavat omia etujaan ja rahastavat puolueen ja ympäristön nimissä. On vain noi ympäristöasiat unohtunut viime vuosina ja kikkaillaan kaikkia rikoksia ja pakolaisten oikeuksia.

Äänestä

Miljoonia maksavia luxus-asuntoja, ilmaisia sähköpyöriä, taksi-matkoja verorahoilla, sijoitusasuntoja, ulkoministeri matkailee maailmalla puolet työajastaan...

Tavallista kansaa köyhdytetään...

Äänestä

Ammattirikollisten ja desanttien puolue.

Äänestä

Vihreät ovat natsien ja kommunistien vihamielisiä perillsiä jotk tuhoavat länsimaisen sivistyksen ja kansanvallan jos heitä ei pysäytetä.

Äänestä

Yle:n vihreä siipi yrittää käytännössä laajentaa erilaisiin rikoksiin syyllistyneiden toimintavapauksia kirjoittamalla tänään nettisivuillaan negatiiviseen sävyyn vartijoista, jotka käytännössä turvaavat sen, että tavallinen kansalainen ei joudu rikosten kohteeksi. Yle:n vihreät eivät ole tyytyväisiä tuomioistuimien tuomioihin vaan haluaa tehdä laillisesta voimankäytöstä rikollisia kohtaan tuomittavaa.

Äänestä

Baader Meinhof julisteet ovat kysyttyä tavaraa vihreiden keskuudessa.

Äänestä

Järjestäytynyt rikollisuus rehottaa suojaa antaa

Äänestä

Ilmankos haluavat lisää samaa sakkia alhoilista.

Äänestä

Ei ole rikollista, että on oma mielipide.
Paitsi diktatuurihakuisten persujen mielestä.

Äänestä
  • Aika väsynyt yritys taas haukkua persuja.

    Äänestä

Milloin tämä puolue lakkautetaan. Kyllä vihreät jaksoi öyhöttää ja syyttää persuja rikolliseksi aikanaan, mutta kun omasta pesästä alkoi rikokset paljastua ja rikollinen käyttäytyminen vaan jatkuu niin kyllä nyt on hiljaista.

Vihreät ovat kaikista pahimpia rikollisia.

Äänestä
  • Tuskin kaikki vihreät Luulisin että vain puolueeseen kuluvat ja eduskunnassa istuva vihreät on rikollisia niiden äänestäjät vain tyhmiä.

    Äänestä

Ennen vanhaan rikolliset meni muukalaislegioonaan, nyt vihreisiin

Äänestä

Emmekä tienneet tätäkään asiaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Taksi-Jani, Haavisto, Ohisalo. Pelkkiä rikollisia kaikki.

Vihreät ovat vaan suojapuolue minkä nimissä harjotetaan rikollisuutta. Tämä järjestö pitäisi kieltää lailla mahdollisimman pian.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu