Heidi muutti yksin Lappiin.

Stressi jäi etelään, mutta lapsia on ikävä.
Minun vartaloni ja minun buenoni. Viis lapsista.
https://www.iltalehti.fi/mieli/a/aaa0070d-beb5-4916-b2ca-770d91def4f6
465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kertoo paljon nykynaisten arvoista, minä minä minä minä.

Äänestä

Sterssi jäänyt etelään,mutta kuinka pienet lapset jääneet myös. Voiko tosiaankin äiti olla noin itsekäs,jos lapset eivät vielä ole aikuisa,kuinka voinut jättää heidät jonkun muun huostaan. Pistää miettimään, tosiaankin.

Äänestä
  • Kaikista ei ole äideiksi. Nykynaisilla on jatkuva tindermies virta jalkovälissä ja aina välillä saattaa vahinko käydä.

    Äänestä

Kusiluuska.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Stressi jäi etelään, mutta lapsia on ikävä.
Minun vartaloni ja minun buenoni. Viis lapsista.
https://www.iltalehti.fi/mieli/a/aaa0070d-beb5-4916-b2ca-770d91def4f6

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu