MUN AUTO

MUN AUTO ON MAILMAN PARAS JA MULLA ON PITKÄ MUNA KAIKKEIN PISIN JA TE KAIKKI MUUT OOTTE VITUN PELLEJÄ
3187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Elä nyt helevetissä! Munallako sää sitä autoo ajat? Mullon sentäs rinnat ja ne sopii muutes siihen tarkotukseen huomat-ta-vasti paremmin. Sit mun auto on vielä parempi ku sun, ja isompi. Ja mul on vielä komeempi koira ku sulla.

Äänestä

Kylä ny vituttaa. Sä oot paha. Mä hävisin sulle. Hitto, hitto! Mullon vanha mossenpaska ja kikkelikin on 4 cm. Mää taedan hypätä jokkeen!
Anteeks maelma, etä olin olemasa...

Äänestä

ovat maailman surkeimpia...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PARAS kirjoitti:

MUN AUTO ON MAILMAN PARAS JA MULLA ON PITKÄ MUNA KAIKKEIN PISIN JA TE KAIKKI MUUT OOTTE VITUN PELLEJÄ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu