Mun mielestä
Putous
Stand up
Huutokauppakeisari
Mielensäpahoittaja’
Kaikki missä Vappu Pimiä tai Anni Hautala on mukana.
Putous
Stand up
Huutokauppakeisari
Mielensäpahoittaja’
Kaikki missä Vappu Pimiä tai Anni Hautala on mukana.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Listaan voi lisätä
Vain elämää
Listaan voisi lisätä kaikki mainoskanavien ohjelmat missä ja joissa lälkiliitteenä Suomi
Joo ja myös kaikki missä on Heikki Pasonen tai Mikko Leppilampi.
Ja sitten fitnes 2020/2021. Siinä vasta paska ohjelma.
Ainoa hyvä on
Pitääkö olla huolissaan.
Juuri kaikki nämä ohjelmat katson aina, jotta pääsen valittamaan. Ei ole mitään muutakaan katsottavaa.
Kaikki missä on liitteenä Suomi.
Pitääkö olla huolissaan ainoa ohjelma jonka voi katsoa.
Kyllä se tosiaan on niin että melkein kaikki Suomalaiset sarjat on täyttä paskaa.
just
Kaikki missä Mikko Leppilampi on mukana
Kyllääääää!!!!!! LEPPILAMPI, PIMIÄ, HAUTALA, KURONEN. Hautala taas Me Naisissa vasta vauvan saanut haluaa jo huutamaan radioon. Muusikko koti-isäksi ja Anni etsimään jo uutta ydinperheen isäehdokasta 🇫🇮☃️🎄🛷👌🐐🎅🌟😮😏😬😱
Hei sellainen ohjelma kun Kielletty rakkaus kehiin ja Anni Hautala uudelleen kehiin ottakoon oman tai Anna Puun vamppitarinaan.
Nolointa oli patja hahmo. Vielä mainittiin että omistettu putous orkesterin katja laulajalle. Katsokaa katjan ilmettä...
Toinen ärsy oli päivi viemää. Ei tainnu ymmärtää tehtävää.
Mitähän lauantaina puoli kasi tulee muilta kanavilta?
Hymy pyllyyn.SuomiLowe.Sohvaperunat.Puoliseitsemän.
Kummeli.Peltsi .Siskonpeti.Pirjo.Jenni.Aupairit.
Tuubi.Kingi.Putous.Kuutamolla.
Kaikki 80 asunnonstailausohjelmaa.100 sopansotkemis / taikinanvatkaamisohjelmaa.
Sitten nämä jenkkiformaatit joista on tehty vielä surkeampia suomipaskoja,
joissa on samat naamat vinkumassa ja kitisemässä.nämäkö muka viihdettä.
Ketä kiinnostaa katsoa samanillan aikan 10,mentä ohjelmaa,joissa on samat naamat
koheltamassa.
Suomaa on niin peeni, jot kaik jotka kynnel kykenevi, on siunatu kuuluvaisuudella ;)))
Janne Kataja-ohjelmat yök!
Tv-tarjonta on niin täyttä sontaa että ei sitä ilkeä katsoa. Eilen en katsonut mitään ja aikaa säästyy paljon muuhun. Taidan luopua koko tvstä. Näitä Putouksia sun muita hölötyksiä mainostetaan jo etukäteen, minä vain en satu tykkäämään tuosta viihteen lajista.
Näin ne mielipiteet eroo toisistaan.
Minä taas tykkään kaikista remppaohjelmista kuten esim. Kotoisasta, Talot huokuvat historiaa, Antikduellen, Tanskalainen Maajussi, se norjalainen Nikkari, Unelmakoti ja kaikki Puutarha ohjelmat.
Puheohjelmista katson Arto Nybergin. En ikinä mitään muita, no, paitsi yhdet uutiset kerran päivässä.
Minä en katso ikinä K16 leffoja, inhoan väkivaltaa, en tykkää sairaalasarjoista, näen painajaisia kauhuleffoista, joten kaikki kauhuleffat, keskitysleiri-jutut, tohtori Paise- lihavuus - parisuhde - BB:t tempparit- hääpuvut/morsiamet, selviytyjät sun muut ihmissuhdesotkuihin liittyvät jäävät mulla automaattisesti katsomatta.
Paras on "hyvä lihava elämä" vai mikä se nyt olikin, siinä on sitä mitä tarvitaan ja nyt on ihan turha alkaa jeesustelemaan sillä, että on sairaus, itse en vaan halua näitä "iloisia" ruudun kokonaan täyttäviä telkkariin.
Iholla. Kaikki vatipäitä.
Ehdin jo iloita uudesta Ivalo sarjasta. Turhaan, Leppilampi on sielläkin....
Sama täällä ja toinen Kuustosista..... Ei katota ☃️🇫🇮😬
Huutokauppakeísari on hyvä kun näkee vanhoja nostalgisia tavaroita.
Keisari on hjuva, tietää ite aina hinnat ennakkoon kohilleen ;), ja jos menee pieleen, niin se on ostajien vika/tai tavaran ;)))), no se kotikutoinen markku, ei ole savolaisempaa "nikkaria" olemassa: rupesin tässä kahtelemmaan, että jottain vois tuosta seipäästä tehdä; no teki seipään ja siihen "polttomerkki" jotta: Design by Markku; no joku huutaa sen 20-30€ hinnalla, vaikka olisi laatikko jossa on kissanpaskaa.
ikinaama leppilammen ohjelmia en kato
Juu ja kaikki missä Aku Hirviniemi, Janne Kataja, Christoffer Strandberg, Juuso Mäkilähde (omituinen kimittäjä), Suvi (DJ kaunotar? ankkahuuli) Pitkänen, kummatkin Sumarit, Akseli Herlevi (ulkonäkö EI sovi ruokaohjelmaan), Sami Hedberg (muka hauska) ja sokerina pohjalla: kaikki Pilvi Hämäläisestä - Niko Saariseen = varsinkin omahyväinen homohymymuikestelija, niin ja shit se joku kääpiö BB:ssä, Jonatan? joka luuli, (itse mainosti) että kaikki luulee sitä "linnakundiksi" kun on paljon tatskoja, veetu mikä moran, no onneks ei oo näkynyt frameilla.
Kaikki missä on joku räppäri, Niko tai Tuure B
Kaikki reality. Tarkoitettu alle 50 ÄO:n omaaville.
No niin....... Nyt Hautala Big Brotherin juontajaksi. Kävis paremmin sinne taloon mukaan... Etsimään seuraavan lapsen isää... Taitaa muusikko Ilkka hoitaa kuopusta. Annin pitää päästä jo telkkuun räkättämään ja etsimään taas jo uutta vampattavaa..... 🐣🇫🇮💃👌😱😯😬