Näkyy kaikessa toiminnassa.
Katsokaa kuvia sadoista Trumpin valitsemista henkilöistä. Sama näkyy erotettujen ja eronneiden kuvista. Trumpille ei saanut edes ehdottaa ketään epäsopivaa.
Loser Trump ja hänen kannattajansa ovat rasisteja.
18
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Tuo on aina ollut kaikkien tiedossa. Ei näytä heitä häiritsevän yhtään. Suosio on vain kasvanut!
- Anonyymi
Trump hävisi vaalit, joten ei se suosio ole kasvanut.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Trump hävisi vaalit, joten ei se suosio ole kasvanut.
Et ymmärrä matematiikasta yhtikäs mitään. Tee itsellesi vastaesimerkki.
Trumpin suosio kyllä kasvoi. Republikaanisen puolueen suosio kasvoi vähemmän. Ja tietysti demokraattisen puolueen suosio kasvoi eniten.
Tiedäkö edes mitä vaaleissa tehdään ja ketkä äänestävät vaaleissa? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Et ymmärrä matematiikasta yhtikäs mitään. Tee itsellesi vastaesimerkki.
Trumpin suosio kyllä kasvoi. Republikaanisen puolueen suosio kasvoi vähemmän. Ja tietysti demokraattisen puolueen suosio kasvoi eniten.
Tiedäkö edes mitä vaaleissa tehdään ja ketkä äänestävät vaaleissa?Trumppi hävisi vaalit. Hänen kannatuksensa laski liian paljon jotta olisi voittanut.
- Anonyymi
Jussi Halla-aho:
Trump on parasta mitä Amerikalle ja länsimaille on tapahtunut piiitkään aikaan. - Anonyymi
Jos yli 70 % kansasta on rasisteja, niin ei vaadi kovin paljoa laskupäätä keksiä, mitä kannattaa tehdä.
- Anonyymi
Lihansyöjä amerikanöyhöt, valkoisenylivallan kannattajat saavat vankilassa syödä paljon mustaa makkaraa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Lihansyöjä amerikanöyhöt, valkoisenylivallan kannattajat saavat vankilassa syödä paljon mustaa makkaraa.
Muistahan ottaa lääkkeesi...
- Anonyymi
Jotain pitäisi tehdä republikaanisen puolueen kongressin ja senaatin edustajille. Hehän ovat loppujen lopuksi kaiken pahan takana. Jotain meni pahasti pieleen. Vähintäänkin johtavissa asemissa olleet pitää vaihtaa ja sopia, että jatkossa toimitaan kunniallisesti eikä valehdella.
- Anonyymi
Kukaan ei voi tunnustaa toimineensa väärin.
- Anonyymi
Osa tulee ikävä kyllä menettämään henkensä tämän vuoden aikana. Eri puolilla maata tulee tapahtumaan useita erilaisia vakavia välikohtauksia.
- Anonyymi
Rasismista pääsee äkkiä eroon, kun laittomat matut siirretään takaisin lähtömaihinsa ja muutenkin vaalitaan yhteiskunta- ja rotuhygieniaa. Nämä seikat on unohdettu Suomessakin ihan kokonaan.
- Anonyymi
Ilman rasismia, Loser Trump ei olisi päässyt edes yrittämään ehdokkuutta 2016.
- Anonyymi
Kaikki tietävät Trumpin olevan rasisti ja kaikki tietävänt Trumpin palkanneen vain toisia rasisteja hallituksen hommiin.
- Anonyymi
Rasistitkin saavat äänestää ketä haluavat.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Rasistitkin saavat äänestää ketä haluavat.
Äänestävät kuitenkin aina toisia rasisteja.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Äänestävät kuitenkin aina toisia rasisteja.
Eilenkin 95 % rasisteista ei voinut äänestää toista rasistia vastaan. Pidetään aina yhtä.
Virkavalalla ei ole mitään merkitysta eikä tietysti moraalilla.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikuiset kaipaajat
Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo1173817Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle
Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m713121- 262724
Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää
Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv842468Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html192409Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta332328Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään62227En tiedä ymmärrätkö
Kuinka paljon merkitset mulle. Näet minut minuna etkä silti käännä selkääsi. Tökit jatkuvasti kepillä jäätä ja menit ehk102211Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset272154Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla
Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä272036