Mulla on ollut lähemmäs viikon ajan toispuoleista kipua oikealla puolella kehoa. Enimmäkseen kipu tuntuu oikealla ala- ja keskiselän välissä, mutta välillä kipu tuntuu myös oikeassa kyljessä ja oikealla puolella alavatsaa. Kipu on jomottavaa ja paineentuntuista. Pahiten tuntuu levossa ja makuuasennossa. Siitä johtuen yöt menee itkua tihrustaessa ja yrittäen sietää kipua. Ainoa asento mikä helpottaa edes vähän, on nostaa jalat ylös seinää vasten. Mitä tämä voisi olla?
Mikä vialla??
Anonyymi
2
133
Vastaukset
- Anonyymi
Eikö kukaan osaa sanoa :(
- Anonyymi
Jos on haittaavaa kipua, niin pitäähän sitä lääkäriaika saada, vaikka korona-aikaa eletään. Hankalaa sinua on kenenkään maallikon diagnosoida netin kautta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1481987Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3041691- 931547
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001180Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois761162- 661104
- 221017
- 48987
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl73926Maalaisliiton nuorilta paljon puhuva idea
Taas vongataan lisää tukea... kehdosta hautaan! Maalaisliiton nuoret aka Keskustanuoret haluaa Suomeen valtiollisen dei23907