Mitäs jos Perussuomalaiset olisi kiipeilleet eduskuntatalon

Pylväisiin taikka estäneet liikenteen ja vastustaneet poliisia oispahan tullut metakka no Vihreet saavat terrorisoida eikä ketään oikein hetkauta.
355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vihreitä ei koske normaalit lait se nähtiin jo Haavisto jutussakin Hallitus siunasi lain rikkojan

Äänestä

Jos persut tekisivät tuollaista kiellettäisiin koko puolue rikollisjärjestönä?🤣👍😂

Äänestä

No nyt osuit just asian ytimeen hyvä !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Pylväisiin taikka estäneet liikenteen ja vastustaneet poliisia oispahan tullut metakka no Vihreet saavat terrorisoida eikä ketään oikein hetkauta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu