"Punaviherpoliitikot hyökänneet puolueesta eronneen Anni Koposen kimppuun sos-mediassa"
https://youtu.be/qtb09JYcYjw
Pidä Anni Pintasi!
Ja hävetkää vasemmistopuolueet!
https://youtu.be/qtb09JYcYjw
Pidä Anni Pintasi!
Ja hävetkää vasemmistopuolueet!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Katsoin, siinä oli rehellisen suomalaisen naisen suoraa puhetta, punavihreät on siis valehtelijoita ja alatyylin sanoja käyttäviä rääväsuita, katsokaa hyvät ihmiset tuo video.
Ensin ISIS terroristien suomeen tuonti. Sitten sen valekuolleen löytyminen Irakista ja nyt vielä vuosisadan kylmin talvi. Kaikki lähtee nyt Vihreistä kun on niin monta noloa töppäystä peräkkäin.
Aivan ihana , ajatteleva nuori nainen. Jos pitää paikkansa, että siirtyi perussuomalaisiin, niin perussuomalaisia voi onnitella.
Vieläkö sinä epäilet asiaa?
Järkevää kommentointia ilman mitään vouhottamista.
Tuossa nähdään punavihreiden ns. "suvaitsevaisuus".
Osoittavat teoissaan uskollisuutta hitlerille.
Peruista saa lähteä ihan milloin vaan vapaasti. Simon Elokin meni Kokoomukseen eikä kukaan Persu haukkunut tai yrittänyt pilata hänen elämää. Vihervasureilla se on tällaista uhkailua ja kiristystä
Tavoistaan anarkistit tuntee vaikka yrittäisivät naamioitua äärioikeistoksi.
Sitä paitsi kun järkeä on yritetty nyt 5 (VIISI) vuotta selittää pedofiiliterroristien rakastajille eikä ole mennyt perille niin kyllä kuka tahansa jo antaa periksi. Ymmärrystä ei yksinkertaisesti voi takoa päähän joka rakastaa verenvuodatusta niin se rakastaa.
Persut ovat avoin ja suvaitsevainen puolue Vihreisiin verrattuna. Seinät ovat leveät ja katto korkealla.
Vihervassujen metodi on pakotus.
Marxhan käski tuhoamaan luokkavihollliset.
Vihreät ovat just, kuin muslimit. Aivan samat tavat. Ei puutu muuta kuin kurkun katkaisut.
koraanin opiskelu kesken:
suura 8:12–13: ”Täytän pian uskottomien sydämet pelolla; silloin hakatkaa poikki heidän kaulansa ja heidän kaikki sormensa.
Muslimien allah on Raamatun ilmestyskirjassa paljastettu PETO. Sen paljastaa heidän hedelmänsä. He kieltävät Jeesuksen Jumaluuden, ja he vihaavat ja teurastavat kaikkialla kristittyjä. Ja pitävät muhamettia isompana profeettana, kuin Jeesusta.
Olipa typerä kommentti Simon Elosta ja siitä etteivät persut olisi haukkuneet häntä tai sinisiä. He haukkuvat vieläkin sinisiä pettureiksi ja kaikilla muillakin tavoin.
Anni Koponen vihreästä liikkeestä/puolueesta:
"Marxilainen, sotkuinen, rasistinen uhrikultti".
Hän tarkoittaa tuossa lähinnä sitä intersektionaalisuutta.
Varmaan ehkä tarkoittaa vihreää liikettäkin.
Palkitsen Annin äänestämällä, nyt ei vihreissä taida olla yhtään täysipäistä..
Tuollaisia naisia ja miehiä kun Suomessa olisi, niin ei olisi kansalla mitään hätää. Talous ja turvallisuus olisi huippuluokkaa. Kaiken kurjuuden maassa tekevät nämä äärettömän epäisänmaalliset ihmiset jotka ajattelevat ensin hillojaan, sitten tulijoita, sitten kolmanneksi korkeintaan veronmaksajia veronmaksu-mielessä.
Vihreiden kannatus laskee varmasti kuin lehmän häntä. Siltä ainakin tuntuu.
Minulla häntä ainakin nousee pystyyn aina,kun näen annin
Tsemppiä Anni! Haastattelussa nähtiin ihana, tervejärkinen, suomalainen ja isänmaallinen nuori nainen, jolle toivotan kaikkea hyvää elämässä. Kun pysyy rehellisenä itselleen eikä anna esteiden haitata, elämä kyllä kantaa. Älä ikinä luovuta.
Näitä tällaisia naisia on harvassa.
Vihreillä ja lestoilla on samat "suvaitsevat" toimintatavat.
Tämä on törkeää!
Mikseivät ottaneet mallia Persuista, jotka puolueen hajoamisen jälkeen lähettivät Sinisille pelkästään tsemppiviestejä ja jaksuhali-toivotuksia ja viestivät ymmärrystä heidän valinnalleen.
Anni on hemaiseva pimu,mahtaa lesboja ketuttaa