On kuulemma jäänyt pitkälle sairauslomalle, vakavan päällekarkauksen vuoksi. Häntä on lyöty ihan huolella ja on nyt huonossa hapessa
Sipilän sairausloma
Anonyymi
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Joo valvontakameravideon mukaan joku pikkasen tönäisi. Miten kehtaa valehdella että häntä on vedetty turpaan nyrkeillä. Ei edes horjahtanut videolla. Jos vaikka joku Hakkarainen repii naispoliitikkoja hiuksista ja ahdistelee seksuaalisesti, sitä pidetään "normaalina" poikien huumorina, eikä siitä saisi edes puhua. Melkoinen mammanpoika tämä Sipilä. Löiköhän itse ensin ja toinen puolustautui??? Keskittyis Sipilä herätysliikkeelleen tyypilliseen lasten hyväksikäyttöön tuon lapsellisen uhriutumisen sijasta.
>>Miten kehtaa valehdella että häntä on vedetty turpaan nyrkeillä. Ei edes horjahtanut videolla>>
täytyy VALHEHELLA nootta saa pitkän sairasloman. lentää rahoja osakkeita luxenburgiin ja Panamaan järjesteleen. Talo on myynnissä tai ehkä myytykin jo.
Tekee wahlroosit ....
https://keskustelu.suomi24.fi/t/16215816/tiesitko-etta-b--wahlroos-ei-ole-ainoa-rahansa-suomesta----
Jos Sipilällä olisi ollut asiaankuuluva hame, ei kukaan häntä ikisi töninyt.