NÄIN OLET ISÄNMAALLINEN

Älkää kuunelko mitään hiphoppia tai R&B:tä vaan kunnon kansallisromanttisia lauluja ja vanhoja kunnon sotilasmarsseja.

POIJAAT KANSAN URHOKKAAN.....
1234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olet myöskunnon suomalainen kun ryyppäät rahasi, ajat perheesi lumihankeen,puukotat ryyppykaveriasi, tapat itsesi ja itket ilman kyyneleitä kun kukaan ei ymmärrä ja välitä.POIJAAT KANSAN URHOKKAAN... Nämä sivustot ei kyllä kerro isänmaallisuudesta vaan katkeruudesta,peloista,tyhmyydestä ja nurkkakuntaisuudesta.Musiikki on kansainvälistä ja monesti kansoja yhdistävää,kuunnelkaa sitä mitä ette tajuu koska se kehittää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


diabolos kirjoitti:

Älkää kuunelko mitään hiphoppia tai R&B:tä vaan kunnon kansallisromanttisia lauluja ja vanhoja kunnon sotilasmarsseja.

POIJAAT KANSAN URHOKKAAN.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu