Ääni persuille on ääni Putinin Venäjälle

Ainoa taho joka hyötyy persujen Suomi ja EU-vastaisuudesta on nimittäin itänaapurimme Venäjä, jota hallitsee Putin, joka kaiken kukkuraksi rahoittaa koko Euroopan äärioikeistoa!
19<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Ääni vihreille tai demareille on suomen autoilijoille tuho ja meitä on yli 4 miljoonaa. Mielummin Putin kuin autoton suomi.

Äänestä
  • Jopa nyt jutun keksit ja ihan omasta päästäsi.

    Äänestä

  • Kepulaisilla on pazkat housussa. Pitää yrittää vääntää pazkaa kaikesta.

    Kuitenkin kaikki on niin lapsellisen läpinäkyvää, ettei tolkun ihminen mene noiden RökäleRakkikoirien räksytyksen vuoksi retkuun.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kepulaisilla on pazkat housussa. Pitää yrittää vääntää pazkaa kaikesta.

    Kuitenkin kaikki on niin lapsellisen läpinäkyvää, ettei tolkun ihminen mene noiden RökäleRakkikoirien räksytyksen vuoksi retkuun.

    Z ei ole Suomea.

    Äänestä

Missä kunnassa Putin on ehdokkaana?

Äänestä
  • Valitsihan se etänä USAn presidentinkin 2016.

    Äänestä

jaa täytyy sitten äänestää persuja jos ne on tollasia kansainvälisi ihmisiä eikä käperry impivaaraan tai pelkästään tähän EU kerhoon josta Britaniakin erosi

Äänestä

On Persut hyväluonteisia, kun he kaveeraavat milloin Trumpin, milloin Puuttinin kans..no ,nyt eivät tietenkään juurikaan Trumpin kanssa.

Äänestä

Ääni jollekin muulle puolueelle kuin persuille on ääni brysselin kommunisteille.

Äänestä
  • Brysselissä ei ole kommunisteja.

    Äänestä

Sehän passaa, EU maistuu nykyään aika mädältä paskalta.

Äänestä

Me vihreät vihaamme Putinia, Trumpia ja idän pikkumiestä King Kong Jung Ungia!
Vihaamme kaikkia!

Jos et ole kaltaisemme ääliö, olet rasisti, natsi ja persu!

Äänestä

Tuo on punikin valhe. Miksi te hylkäsitte entisen onnelanne?

Äänestä

Kyllä se niin on, että jos persutit pääsisi valtaan, ne ajaisi maamme Venäjäksi.

Äänestä

Huutamalla voi äänestää Ruotsinkin kuningasta tai Tanskan prinsessaa kun lähellä, voi ääni kuulua, Putiniakin, mutta Donald Trumpille voi olla pitkä matka huudella atlantin yli jos äni kuuluu.

Äänestä

Pitäs saada tilanne sellaiseksi että suomesta ei "hyödy" venäjä eikä EU.

Yhteistyötä voidaan harkita EU:n taikka venäjän kanssa mikäli SUOMI hyötyy siittä

Äänestä
  • Suomi hyötyy EU:sta.

    Äänestä

Halla-aho on natohihhuli. Tämä on muuten tosi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ainoa taho joka hyötyy persujen Suomi ja EU-vastaisuudesta on nimittäin itänaapurimme Venäjä, jota hallitsee Putin, joka kaiken kukkuraksi rahoittaa koko Euroopan äärioikeistoa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu