Labran verikokeet
kauanko kestää ja tuleeko ollenkaan omakantaan? yli vkon kestänyt
5
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Riippuu paikkakunnasta. Helsingissä HUS saa tulokset parissa tunnissa Oma Kantaa kun kyseessä on ns. normaali verikoe.
- Anonyymi
Tuo viikon viive saattaa olla lääkärin takana joka panttaa tietoa jos kyseessä on soittoajalla varustettu tarinankertoja.
Viikko liian pitkä aika, joten ota yhteyttä itse. - Anonyymi
Sovittiinko että 'lääkäri soittaa', vai että menee suoraan omakantaan?
- Anonyymi
Olisit pyytänyt tekstiviestinä. Ainakin Fimlab lähettää ne pyydettäessä tekstarina.
- Anonyymi
Vuos sitten kun kävin, niin kesti kuukausia, että tuli omakantaan. Tiedustelin sitten hoitajalta niitä tuloksia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maisa ja Mikko eroaa!
https://www.seiska.fi/kotimaa/maisa-torppa-ja-mikko-rakas-hakivat-avioeroa-erikoinen-erosotku/1158170 Mitäs tähän sanotte? Mä en voi muuta kuin naura38321709Kohujulkkis Maisa Torppa ja erosekoilu räjäytti somen: "Valehtelee viimeiseen asti" "Työtön äiti..."
Maisa Torpan ja Mikko-rakkaan erospekulointi saa tunteet kuumenemaan: https://www.suomi24.fi/viihde/kohujulkkis-maisa-torppa-ja-erosekoilu-rajaytti-so20916912Poliisit vei pakolla Virolaisen Joogayrittäjän Koronatestiin
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/poliisilta-poikkeuksellinen-toimenpide-julkaisi-korona-altistumisketjusta-epaillyn-joogayrittajan-kuvan/8080476#gs68416044Hallitus sekaisin kuin seinäkello, olis kuitenkin pitänyt ottaa se Nyrkki
Yle: Toisen asteen rajoitukset saavat hallituksen rivit rakoilemaan. "Nuorisojärjestöt vaativat koronanyrkkiä: Onko tilanne kenenkään hallussa?" Ris6328943Johanna Tukiainen menetti vauvansa Solnan sosiaalihuollolle - myös vuokra-asunto liipasimella!
Tänään 4.3. ilmestynyt Seiska tietää kertoa saman minkä näädät ovat tienneet jo 3 viikon ajan. Näätien tiedothan koskivat Tukiaisen vauvan huostaanot7206460