On tainnut pizzapaikkakin kadota. Joka vuosi remontoidaan. Tietääkö joku, pitääkö ph7-huhu paikkansa? En ymmärrä, miksi joka vuosi revitään se käytävä uusiksi. Miksei siinä voi olla vain joku kiva kahvila ja pysyä sellaisenaan?
Vastaukset 9
- Anonyymi
Sehän on tislattua vettä. PH 7 vastaa happamuusarvoltaa akkuvettä. Onko plussatarjouksena?
- Anonyymi
Ph7 on se leipomo, joka on nyt Burger Kingin talossa CM vastapäätä.
- Anonyymi
siitä käytävästä tuli huonompi kun penkkien ja pöytien tilalle tuli pitkä tiski
- Anonyymi
Kahvila oli tosiaan parempi - pizzoja ei porukka juuri kauppareissuilla ostellut, mikä lie syynä - hinta ehkä.
Ravintolan puoleista päätyä on tosiaan remppailtu ja muuteltu urakalla, mutta ei siinä oikein mikään muu toimi kuin kahvila.
Herkkupuodin voisi siirtää sinne kahvilaan, kun nyt kassojen päässä se aiheuttaa vain turhaa ruuhkaa ja kaikki ryysii pitkin poikin sen edestä. - Anonyymi
Siinäpä se ph7 nyt on. Mitään erityistä ph7-kylttiä en nähnyt, huomasin vain tutut tuotteet vitriinissä. Pysähtyneen oloista siinä oli.
- Anonyymi
Upeata ph7. Pitäkää auki myös illalla. CM tuo varmasti teille asiakkaita myöhemminkin.
Tuotteenne ovat loistavia!!!
- Anonyymi
Kitumarket... kalliit ruuat. Jos Ph7 tulee niin se hyvä asia!!
- Anonyymi
Halvalla ei hyvää saa, ja Citymarket on valittu maailman parhaaksi kaupaksi, kyllä hinta kuuluu olla sen mukainen. Minä käyn sieltä ostamassa kesäisin aina upeaa lihaa grillattavaksi, vaikka asun Riihimäellä. Meillä e noin hyvää kauppaa ole.
- Anonyymi
On sieltä huonoakin kalaa ostettu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1161376
- 45921
Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....50746Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r133704- 70666
- 67626
- 53607
- 55565
Onko Sofia jälleen jätetty?
Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.101507Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?20490- 34477
Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .
EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuusongelmien vuoksi, sanoo alan e98470Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32468Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?115463- 5458
Mitä jos...
Susta tykätään poikana enemmän, kun tyttönä? Miten asian käsittelet tai otat tiedon vastaan? T nainen gubetellija herät142453- 49447
- 51445
- 52413
- 42410