Suomi pelkkä maksaja EU:ssa.

Eli veronmaksajat suomessa elättävät muita valtioita kuin itseään. Tämä touhu ei voi kestää enää pitkään, idioottikin tajuaa sen.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kestää se...

Äänestä

EU kusettaa nyt kyllä urakalla Tuppuraista ja Marinia.

Äänestä
  • Edelliset pösilöt lipponen ja urpilainen onko kenties syy-yhteyttä erääseen puolueeseen?
    Onneksi sentään tyhmille luvattiin vappusatanen.

    Äänestä

Idioottikin tajuaa, mutta hallitustyttö ei.

Äänestä

Jatkuu niin kauan kun täällä on komissaariksi pyrkiviä jotka joutuvat lahjomaan miljardeilla oman salkkunsa

Äänestä
  • Saavat tämän kusetuksen ansiosta hyvän viran kuten käteinen.

    Äänestä

Niille idiooteille maksetaan hillotolpalla joten miksi kiinnostaisi?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Eli veronmaksajat suomessa elättävät muita valtioita kuin itseään. Tämä touhu ei voi kestää enää pitkään, idioottikin tajuaa sen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu