Päästäkää jo Brooken esittäjä eläkkeelle

Anonyymi

Säälittävää katsella sen kymmeniä kertoja restauroituja kasvoja. Hymykin on jo enemmän irvistys.

4

937

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Brooke on kyllä niin paljon vanhentunut kasvoista että ei taida mitkään meikit riittää.

    • Anonyymi

      minusta brooke kaunistuu kun ikää tulee lisää.

    • Anonyymi

      Jos näyttelijöitä ja muita julkkiksia poistettaisiin ulkonäön perusteella, niin mahtaa melkoinen kato käydä. Eipä silti, että kaipaisin noita tyrkkyjä, mutta jo se että on LIIKAA näkösällä niin kuin esim Vappu Pimiä ja Marja Hintikka niin kuluuhan ne kasvot ja alkaa kyllästyttää jopa ärsyttämään. Nämäkin kaksi paljon esillä ja juontamassa ja lisää haluavat näkyvyyttä. kun julkaisevat jatkuvasti elämästään instassa vaikka mitä ja Iltaroskat lisäksi julkaisevat.

      Imettelen,kun ulkonäöstä keskustellaan, että millainen hammaslääkäri suostuu laittamaan hampaisiin törkeän massiiviset kuoret julkuille siihen tyyliin, että ulkonäkö muuttuu hurjaksi. Osaamattomuuttako????. Ainakin Alma Hytönen, Anne Kukkohovi, Amanda Harkimo sekä Niko Saarinen saaneet koomiset hampaat, haittaa puhumistakin.

      Yleensä monen julkun tekohymy on ennemminkin peilin edessä opeteltu irvistys kuin aito hymy.

    • Anonyymi

      Yli 60 vuotiaaksi Brooke on ihan hyvän näköinen vielä. Onhan hänellä jo kaksi tytärtä joista vanhempaa esittävä näyttää Brookea vanhemmalta.
      Taylorin esittäjä vaihtui ja on nyt nätimpi kuin tyttärensä Steffy.
      Erik jonka täytyy olla jo vähintään 90-vuotias porskuttelee sarjassa kaunokaisten palvomana, hieman uskottavuus kärsii, mutta tämähän on niin ihanaa kun vanhatkin ovat vielä haluttavia ja kykeneviä seksihommiinkin.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      119
      3919
    2. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      71
      3291
    3. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      26
      2734
    4. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      84
      2468
    5. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      19
      2425
    6. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      37
      2405
    7. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      6
      2357
    8. En tiedä ymmärrätkö

      Kuinka paljon merkitset mulle. Näet minut minuna etkä silti käännä selkääsi. Tökit jatkuvasti kepillä jäätä ja menit ehk
      Ikävä
      10
      2251
    9. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

      Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
      Yrittäjyys
      27
      2226
    10. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      28
      2161
    Aihe