Pitkäkestoisen koronan oireet

2139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Naapuri sairasti koronan jo maaliskuussa. Keuhkot vieläkin aika vajaatehoiset.

Äänestä

"Poikkeavia löydöksiä havaittiin sydämessä 32 prosentilla, keuhkoissa 33 prosentilla, munuaisissa 12 prosentilla, maksassa 10 prosentilla, haimassa 17 prosentilla ja pernassa kuudella prosentilla potilaista."

Ja eräät väittävät vieläkin koronaa tavalliseksi flunssaksi. Mikä saa ihmisen pöljäilemään? Kuvitelma siitä, että tietää asiat "virallista mediaa" paremmin?
Typerää itsekorostusta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

ihmisellä. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000007787172.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu