Vihreät helposti uhriutuvaa sakkia!

Miten noin heikkomielistä sakkia voi maassamme edes olla? Miehiäkään ei vihreissä ole ilmeisesti yhtään, on vain miesoletettuja.
478
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Lahkolaisia ovat.

Äänestä

Yrjöttää koko puolue.

Äänestä
  • Ai kenelle? kokoomuksen ja keskustan talousrikollisille? en äänestä perussuomalaisia kun siellä oli suhmuri timo ja nykyään insallah-ah-hallah-aho-uuden vaimonsa kera, aivan uskomatonta lipposlaista niinistöä!

    Äänestä

Haluavat tuhota Suomen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miten noin heikkomielistä sakkia voi maassamme edes olla? Miehiäkään ei vihreissä ole ilmeisesti yhtään, on vain miesoletettuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu