On toki tiedossa, että S24 on heikoin keskustelufoorumi mitä löytyy. Hyvä esimerkki on tuo huuhaa-avaus, "Jussi löi jäätävät kannatusluvut pöytään". Jutulla ei ole mitään tekemistä maahanmuuton kanssa, vaan kyse on pressaehdokasgallupista. Jolla siis silläkään ei ole mitään merkitystä, kun ketään ei vielä ole edes asettunut ehdolle, eli siis täysin tyhjänpäiväinen galluppi.
No, siitä täytyi kuitenkin kertoa täällä, ja sama toistuu, eli onko täysin tyhjänpäiväiseen provo-avaukseen vastattu yli 300 kertaa, ja moniko niistä liittyy maahanmuuttoon - niin?
No, siitä täytyi kuitenkin kertoa täällä, ja sama toistuu, eli onko täysin tyhjänpäiväiseen provo-avaukseen vastattu yli 300 kertaa, ja moniko niistä liittyy maahanmuuttoon - niin?
Vastaukset 29
Vanhimmat
Ei siitä kannata välittää, se oli sen karvahatun aloituksia, jolla muutenkin on faktojen haku ja ymmärrys hukassa.
332 vastausta tähän mennessä. Kyllä siinä kassa kilisee jo ihan kivasti.
Kiitos kehuista.
Ystävänne Moktar. ;)
Ylimääräisen tuoton voit sitten laittaa Hurstille-yhteisvastuukeräykseen ja kärsäpäivä lahjoituksina Afrikkaan matkarahoiksi Suomeen..
Ja maksaa toki Einarille korvausta "klapitalkoista" Suonenjoella..
Oletko seurannut kuinka paljon käytät aikaasi täällä päivittäin?
Ei siitä Eikasta ole halkometsää, kuten varmaan sinäkin muistat.
Ne on erikseen miehet ja erikseen puskasta huutelijat.
Eiköhän naureta-. ;)
Mitä sitä minulta kyselet. Sinä sitä kirja pidät.
Ja sitten hersyvä nauru, Pasila olkaa hyvä. ;)
Kirja pidät, voihan dysleksia sentään.
Eiköhän taas ole aihetta huutonauruun, Niuvanniemi, olkaa hyvä;)
Joo, ei ole Eikka halkometsää, vaan leppäpuskaa, eiks jeh?
Kilinä, minkä kuulet, ei tule kassasta, vaan pakkasessa loukkua lyövistä tekareistasi. Varo, ettei sammaksen kyllästämä kieli jää väliin:)
12 tuntia suunnilleen kyylää näkyvästi, ehkä öisinkin muilla trollitileillään.
Stalkkaa jokaista huutaen muita stalkkereiksi pää punaisena, peräreikäänsä repien.
Kun on töissä julksella sektorilla, ehtii kivasti työaikana kirjoitella palstoilla.
moktar pitää eniten PS asiaa pinnalla. Miksi moittia?
Aivan kiitetään kannatuksen noususta....
Ajattelin alkaa Halla ahon neuvon antajaksi. Kysykää nyt jotain
En jaksa ymmärtää miksi jotkut edelleen vastailee tuolle moggerille.
En ymmärrä minäkään.
Ymmärtäisin sen, jos vastaajalla olisi jotakin asiaa. Täysin aiheeton ja asiaton huutelu vaikuttaa kyllä minustakin täysin käsittämättömältä.
Älä sinäkään vastaile.
Sitten nauretaan. ;)
Miltä tuntuu olla henkisesti sairas?
On tiedä, kun minulla ei ole asiasta omakohtaista kokemusta. Jospa sinä kertoisit, kun sinulla näyttää tuota tietoakin olevan.
Nauretaan toki. ;)
"On tiedä"
Pään tauti on siitä outo, ettei potilas välttämättä edes tunnista vaivaansa.
Huutonaurua:)
Sinulla kuitenkin näyttää tuota tietoa olevan enemmänkin noista mentaalipuolen murheista. Kerro toki meille muillekin.
Odotan mielenkiinnolla avautumistasi.
Sitten nauretaan. ;)
Mene mieluummin huomenissa kelataksilla sinne Joen kaupuntiin. Sieltä pitäisi saada asiantuntijan apua noihin pään sisäisiin ongelmiin. Äläkä juo sitä käsidesiä pääsisäänkäynnin automaatista. Nauraa tosin voit koko ajan, niin saat nopeammin apua vaivoihisi.
Väärä vastaus.
Kyse on sinusta, ainoastaan yksin nauravasta hahmostasi.
Älä turhaan kainostele, iso mies. Kerro nyt vaan reilusti, kerran itse otitkin mentaaliongelmasi puheeksi.
Nauretaan taas.;)
Sinusta on puhe aina. Muistakin se.
Yhä älyttömimmiksi käyvät kommenttisi kertovat, että henkinen puolesi heikkenee koko ajan.
Kun jäi kiinni valheistaan, alkoi mutisemaan sähköpostistaan, jotta sinne voi lähettää kyselyitä.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/16796146/suomi-romahtaa-hapankaalivaltioksi-jos-maahanmuuttoa-ei-saada-lisattya#comment-106586111
Huvittava stalkkeri. Antoi väärää tietoa sähköpostiosoitteestaankin.
Kaikkialla on käynyt ja kaikki ammatit hallinnassaan. Muut eivät ole käyneet, eivätkä osaa mitään. Ja tuollaista joka päivä kirjoittelee.
Se ei itse tajua sitä.