R*ssän vihaajille kova isku

Suomalainen poliisi on edelleen ystävyyden- ja yhteistyön linjalla eikä lähde uhiittelemaan eikä pullistelemaan isommilleen

https://www.iltalehti.fi/talviurheilu/a/ee14654c-f84d-4e7b-9205-6c3bbaa57a59

Kyllä tämä porvaria harmittaa.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Voi hyvä isä kun sinulla on lapselliset jutut! Se nyt on se ja sama mitä jossakin olemattomassa hiihtokärhämässä tapahtuu!

Ei täällä muut kuvittele, että tapellaan nyrkit savessa kaiken aikaa ja että olemattomilla asioilla on merkitystä!

Oletko oikein täysjärkinen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Suomalainen poliisi on edelleen ystävyyden- ja yhteistyön linjalla eikä lähde uhiittelemaan eikä pullistelemaan isommilleen

https://www.iltalehti.fi/talviurheilu/a/ee14654c-f84d-4e7b-9205-6c3bbaa57a59

Kyllä tämä porvaria harmittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu