Iranista kantautuvaan uutiseen, liittyen tähän rokotteeseen?
Siellähän eräs uskonoppinut varoitti, että rokotteesta tulee varsin kummallisia sivuvaikutuksia...hehehheee.
Siellähän eräs uskonoppinut varoitti, että rokotteesta tulee varsin kummallisia sivuvaikutuksia...hehehheee.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Iranilainen ajatollah Abbas Tabrizian, pyhän Qomin kaupungin uskonnollinen johtaja, varoitti tiistaina, että koronaa vastaan rokottaminen tekisi ihmisistä homoja.
– Älä mene lähelle niitä, jotka ovat saaneet koronarokotteen. Heistä on tullut homoseksuaaleja, Tabrizian kirjoitti Telegram-viestissä 210 000 seuraajalleen.
Kyllä muslimit oaaavat..hheheheee.
No tuo imaamihan meinasi, että koronarokote aiheuttaa homoutta, että sellasta.
Lääkeyhtiö Phizer kehitti aikoinaan viagran miehistä potenssia kohottamaan. Sivuvaikutuksena verenpainekin laskee. Että Iranissa on havaittu Phizerin rokotteella tuollaisia sivuvaikutuksia mieskuntoon, vaikka vasta iäkkäitä tuolla rokotteella on lienee Iranissakin päästy rokottamaan.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/c2444dad-03c5-46be-bf36-68a4067cd523
olispa oikeassa...
No eipä vaikuta paljoa arabimiesten käyttäytymiseen! Tunnettu vanha fakta.
Heikäläiset ainakin nuorina miehinä turvautuvat toisiinsa, mun naisia ei ole mistään saatavilla...
Imaami ehkä tarkoittaa sivuvaikutuksiilla pakonomaista tarvetta lähteä Eurooppaan ja esiintyä turvapaikanhakijana ja pakolaisena?
Muslimille luuloteltu lisääntymisen estyminen on hirveintä, mitä voi tapahtua. Siksi luulen, että Suomen muslimit eivät rokotuta itseään.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/erittain-vaarallisilla-rikoksentekijoilla-yhdistava-tekija-90-prosentilla-oli-samanaikaisesti-persoonallisuushairio-ja-paihdeongelma/8064106
huonosti
ei vaikuta palstapölhöön enään...
hiekkamaan viisaat kokoontuneet
Varmaan imaami pelkää, että rokote käännyttää kristityksi?
Ei se muslimeille sovi, se lisää muslimeis HÖYRYPÄISYYTTÄ näitten entisen lisäksi
- se laittaa tapin tutajaan ja osalta sekin tipahtaapi pois, joutuu kyykyjutuin sit menetellein