Helium pussi

Anonyymi

Kuinka nopeasti lähtee taju heliumia hengittämällä`?

2

66

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vastaa samaa kun vetäisit muovipussin tiukasti päähäsi niin ettet pystyisi hengittämään.

    • Anonyymi

      Taju voi lähtee kehosta, mutta ei se siihen kuole vaan jatkaa henkimaailmassa ja sitten joskus uuteen elämään jossa tulee sama tarve kokeilla heliumin hengittelyä ellei nyt siitä halusta pääse eroon.

      Veljeni joka tappoi itsensä kiitteli minua meedion kautta 30 vuotta kuolemansa jälkeen, siitä, että olin auttanut häntä hänen kuoltuaan. Nimittäin silloin, kun hän ampui itsensä puhuin telepaattisesti hänen hengelleen, että älä jää maan päälle roikkumaan vaan mene valoa kohti. Korkein tietoisuus odottelee sinua valossa ja auttaa sinut joskus sitten eteenpäin uuteen elämään.

      Nimittäin jos jää roikkumaan maan päälle niin se on kyllä jonkinlainen helvetillinen olotila, vaikkei sentään mitään ikuista helvettiä olekaan.

      Henkisiin asioihin kannattaa tutustua, että tietää mihin on menossa ja muutenkin koska henkisyys tuo aina toivoa ja auttaa löytämään ratkaisuja. Jokaiselle meillä on myös ns henkisiä oppaita, jotka on valmiita auttamaan kun vain pyydämme.

      Auta muita tavalla tai toisella vaikka netissä, joogaa ja tanssi kiirtania ja laula mantraa niin siitä se elämä alkaa muuttumaan. Homeopatiastakin on apua.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sun ja kaivattusi

      ikäero? Kumpi vanhempi, m vai n?
      Ikävä
      88
      1517
    2. Kesän odotuksia hyrynsalmella

      Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla
      Hyrynsalmi
      10
      1380
    3. Kai sä näät

      Ku sua katson et olen aika rakastunut. Rakkaus ei vain ole aina niin yksinkertaista
      Ikävä
      75
      1146
    4. Mikä on ollut

      Epämiellyttävin hetki sinun ja kaivattusi romanssissa?
      Ikävä
      115
      1109
    5. Katsotko mieluiten

      Kaivatussasi mitä?
      Ikävä
      66
      1068
    6. Tämän hetken

      Terveiset kaivatullesi ⬇️
      Ikävä
      75
      971
    7. Vieläkö sä toivot

      Meidän välille jotain?
      Ikävä
      68
      895
    8. Anne Kukkohovi ei myykkään pikkuhousujaan

      Kyseessä oli vain markkinointitempaus. Anne höynäytti hienosti kaikkia ja Onlyfans-tilinsä tilaajamäärä lähti jyrkkään n
      Maailman menoa
      255
      890
    9. Voi Rakas siellä

      Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o
      Tunteet
      12
      831
    10. Pidätkö kaivatustasi

      Minkä vuoksi erityisesti? Mikä hänessä vetoaa?
      Ikävä
      33
      813
    Aihe