Vanhempien naisten "kiusaaminen"

Ajatus siitä että saan vilauttaa/runkata kaluani vanhemman naisen katsellessa on alkanut kiihottaan tajuttoman paljon.. hän voisi sitte jopa ehkä osallistua touhuiluuni.. toki en ketään pervoilullani halua loukata/häiritä vaan saada myös nainen kiihottumaan. Ajatus lähti oikeastaan siitä kun kerran olin tankannut auton ja jäin ajatuksissa hetkeksi istumaan autoon ja kaluni oli huonosti housuissa, kun sitten siinä korjasin sen paikkaa aika reilulla kädellä niin näin kun maksuautomaatille oli tullut ihana vanhempi nainen joka näki suoraan autoni sisään kun minulla oli käsihousuissa, siinä hän vain katseli ja "jumittui" hetkeksi automaatille. Katseemme kohtasi ja hymyilimme vain toisillemme.. huhhuh kun kalu pomppasi salamana pystyyn.... Olen siis kolmekymppinen oululainen..

4

222

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Itse olen "kiusannut" vanhaa naista riippurinnoista, rypyistä ja siitä, ettei se anaali näytä yhtä herkulliselta työntyä, kuin joskus 20-vuotta sitten.

    • Onko naisia ketä tälläinen kiinostaa?

    • Nostetaanpas tätä

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      34
      2146
    2. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      48
      1742
    3. Hallintooikeus..

      "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
      Pyhäjärvi
      112
      1556
    4. Olen rakastunut

      varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
      Ikävä
      104
      1286
    5. Jos se joskus oli molemminpuolista

      niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
      Ikävä
      76
      998
    6. Teit yllättävän siirron

      Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,
      Ikävä
      47
      956
    7. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      59
      895
    8. Laita nyt se viesti

      Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗
      Ikävä
      52
      809
    9. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      101
      773
    10. Nähdäänkö me ensi

      Viikolla jossain?
      Ikävä
      58
      747
    Aihe