Ranskassa matu oli tyytymätön päätökseen!

Ranskassa eräs matu sai kieltävän päätöksen oleskeluluvalleen. Asian kertonut 46- vuotias mamuvirkailija joutui kokemaan päätöksen seuraukset. Nimittäin matu puukotti tuon virkailijan kuoliaaksi!

Kohta mamuvirkailijan ammatti alkaa olla niitä vaarallisimpia länsimaissa...
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eivät todellakaan uutisoi, ainakaan tässä petosoikeusvaltiossa, valtava määrä jää uutispimentoon.
Matujen asiat on "kuuma peruna" valemedioitten hyppysissä,osasyy maamme oikeusviranomaisten yltösuojelevainen asenne nk. "etniseen vähemmistöön" vrt. kansankiihoitus ja uskonrauha jne.

Äänestä

Niin ja se on valitettavaa, ettei maahanmuuttajien tekemiä rikoksia pitkin Eurooppaa julkisteta. Koko karkeus paljastuisi, rikollisklaaneja, joita Berliinissä nyt ratsataan, seksuaalirikoksista vangittuja ja pedofiilirinkejä on toiminut joka maassa, huumausaineiden tuontia, ihmisten salakuljetusta jne.
Meillä on vielä pienet luvut, mutta muualla ongelma kasvaa.
Surullista, mutta eurooppalaisten turvallisuus on jo mennyttä.

Äänestä
  • Mutta kyllä uutisoidaan, kuinka ” äärioikeistolainen” rikollisjengi tuomittiin huumekaupasta!?

    Varmaan noilla rikollisilla on joku hakaristi- tatuointi ja sen mukaan kyse onkin muka poliittisesta järjestöstä? 😉

    Että sellaista aivopesua...

    Äänestä

Valtion pitäisi varustaa mamuvirkailijat jonkinlaisella modernilla haarniskalla.

Työturvallisuus on heikoissa kantimissa heikäläisillä...

Äänestä
  • Kyllä se mitä tarvitaan on jotain aivan muuta kuin haarniskat ruotsalaisille tappamisen varalta.
    Eihän tuolla väistelyllä ole mitään loppua, mitä enemmän suvaitaan, sitä kovemmat agressiot on luvassa.
    Mutta kuten tiedetään ja on nähty, ei Ruotsissa pystytä mihinkään tehoaviin toimiin.
    Ruotsalaisia tulee jatkossa kuolemaan matuväkivaltaan yhä useampia.
    Ja mikä pahinta, Suomi seuraa Ruotsin mallia yhtä voimattomana, vain muutamaa vuotta jäljessä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ranskassa eräs matu sai kieltävän päätöksen oleskeluluvalleen. Asian kertonut 46- vuotias mamuvirkailija joutui kokemaan päätöksen seuraukset. Nimittäin matu puukotti tuon virkailijan kuoliaaksi!

Kohta mamuvirkailijan ammatti alkaa olla niitä vaarallisimpia länsimaissa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu