Miksi suomessa Vetkutellaan korona-asioissa? SDP ?

7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat
  • siis kuka johtaa?

    Äänestä

Vapaavuori löysää rajoituksia ja levittää koronaa. Perskokkareet örveltävät kapakoissa ja vaarantavat ihmisten hengen.

Äänestä
  • Näin on, sama juttu viime keväänä kun Kokoomuksen hiihtoniilot kävivät hakemassa Koronan Suomeen.
    Pöljimmät kokkareet päättivät käydä vielä levittelemässä koronaa pitkin Lappia.

    Äänestä

Kun ei ole nyrkkiä, niin koko ajan on ollut sohimista sinne sun tänne.

Äänestä
  • Oikeiston vatulointinyrkkiä ei tarvita, täysin kuolleena syntynyt ajatus

    Äänestä

Miksi ei vieläkään vaadita neg testitulosta jo rajalla??
Miksi suomalaiset maksavat ne testit sitten tällä??
Tytöt toimintaa!!!!!!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.uusisuomi.fi/uutiset/us/5bb77bfb-29ab-4f92-8641-16b130b240f7?ref=ampparit:21f9

jaaha

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu