Nordea varasti rahani.

Korotkin tekee jo päivää muutamia satoja miljardeja...
5136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nordea sucks!

Äänestä

Nordean kurssi nousee kiitos inflaatiopeikon. Nyt on sysätty jumalaton määrä pengaa markkinoille.

Äänestä

Minulla on Nordeassa kaksi tiliä käyttötili ja etutili. Kun siirsin etutilistä rahaa käyttötilille kaksisataa etutili tyhjeni 290€ verran. Siis nordea ryösti sen 90€. Muuta maksutapahtumaa etutilillä ei olekaan kuin tämä rahojen siirtely tililtä toiselle. Saanut säästettyä edes hiukan tällä konstilla. Mutta ei näköjään enään jos rahat häipyy tuollain.

Äänestä

muistakaa käsky elä varasta se koskee kaikkia ihmisiä.

Äänestä

Nyt sitten varastettiin saittini. Ihmettelinkin että eikö kellään muulla ole kokemuksia siitä että Nordea varastaa rahat on muillakin kokemuksia mutta kun ne saitit poistetaan niin eihän niitä näy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Korotkin tekee jo päivää muutamia satoja miljardeja...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu