Korvasta tuli hämähäkki aamulla..

onko muillakin samoja kohtaloita?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mulla tuli_perseestä samanlainen olento joka on ollut esillä jätettyään bussilipun maksamatta, onneksi ehtisin vetästä nupista ja vesi vei sen mennessään, haisi ihan kauheelle.

Äänestä
  • Mulla korvassa banaanikärpästen VOK keskus. Toisessa korvassa kaarnavene veistämö

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mulla korvassa banaanikärpästen VOK keskus. Toisessa korvassa kaarnavene veistämö

    Eikös tuo Halonen ole vielä kieltänyt veneveistämösi patenttia. Madventureksen yksinoikeus bisneshän tuon piti olla .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

onko muillakin samoja kohtaloita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu