Tätäkö haluamme?

Maahanmuutto on tuonut mukanaan maahamme aivan uudenlaista sanastoa.

Joukkoraiskaus
Terrorismi
Kunniamurha
Tyttölapsien silpomiset
Veitsihyökkäys jne jne

Itse tulisin hyvinkin toimeen ilman noita tiettyyn kulttuuriin kuuluvia tapoja.

nimimerkki lintukoto takaisin
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Paremmin pärjäämme ilman rikollisia tekoja , jotka pyhitetään allahin nimiin! Miten voi olla "uskonto", jolle on pyhää kaikki paha!! Ja vielä lapsellinen, pahojen tekojen jälkeen pääsee "heidän taivaaseen" neitseiden kanssa? Tuollaista roskaa uskottelevat vähä-älyisille, jotka meidän kaiken rikollisuuden keskellä pitää vielä elättää! Olen valmis häätämään kaikki väärät rodut täältä pakkokeinoin pois! Kaleva totesi kaiken nähneenä, että ongelmia tulee ei ikinä integroitumista!

Äänestä

Suomi on täysin sensuroitu maa

>> Jösse: Kauas vaalit karkaavat youtube

Velkaa otetaan nimiin ISÄNMAAN muille maille jakavat
- siinä esitelän suomen tuhhoamis-systeemi lauluin

Äänestä

Eihän tällaista kulttuuria suomeen halua kuin vihervasemmisto.

Äänestä

Tuo listahan on suoraan vihreiden puolueohjelmasta.

Äänestä

Mamuttajasuvakin vastaus:

Kyllä tapahtui yksi suomalaisten tekemä joukkoraiskaus 1990- luvulla! 😉

Äänestä

Lintukoto on valitettavasti jo mennyt, sillä nyt odotetaan aina vain pahinta mahdollista ja sen takaa vihermamutuspolitiikka !!!!!!!!!!

Äänestä

Älähän nyt. Tämä kuuluisi viihdepalstalle, mutta yl ellä joku paasasi näinikään. Kuulkaas, jos ette itse kuulleet. Lähiöistä. On joku kontula, jossa on alakoulu, jossa maahanmuuttajia melkein kaikki. Ettäkö toivottoman kielitaidotonta? Ei. Vaan ihailtavan kielitaitoisia lapsia. Paasaaja antoi ymmärtää että lapset tosiaan puhuu tusinaa kieltä. Eikä siinä kaikki, ovat lukeneet jo tuhansia kirjojakin. Ope oli kysynyt ja lapset kehuneet miten monta kirjaa oli lukaistu viikon aikana. Vissiin kaikilla kielillä kaikki, ja klassikkoja varmaan, se jäi epäselväksi. Sitten itse pääasia eli Ruotsin tilanne. Ruotsissa ei ole, siis ei todellakaan ole, no-go-alueita. Poliisi menee joka paikkaan, ehkä jonnekin kahdella autolla, mutta muuten on ihan tavallisia mukavia lähiöitä. Todisteluksi se, että yksi (1) maahanmuuttaja täällä Suomessa luotti poliisiin ja oli ripustanut poliisin kuvia seinälleenkin. Näin ollen lähiöissä, niin siellä kuin täällä, on kaikki kunnossa, ja pelko on vain pelkoa vailla mitään perusteita. Vika on pelkääjissä. Tätä kaikkea pohjustettiin tietenkin rautalangasta yleisellä sosiologialla ja vanhoilla alan tutkimuksilla. Kyllä vasuritutkimus tietää paremmin miten mihinkin pitää suhtautua. Varakkaammalta väeltä kai pitäisi ottaa varat pois etteivät pääse karkaamaan niistä huonomaineisista lähiöistä. Nyt tuppaavat niin tekemään, hyi sentään. Suljin ration.

Äänestä

all-Takeet

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Maahanmuutto on tuonut mukanaan maahamme aivan uudenlaista sanastoa.

Joukkoraiskaus
Terrorismi
Kunniamurha
Tyttölapsien silpomiset
Veitsihyökkäys jne jne

Itse tulisin hyvinkin toimeen ilman noita tiettyyn kulttuuriin kuuluvia tapoja.

nimimerkki lintukoto takaisin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu