Ruoka on seuraava "pandemia"

Nyt meidän maajussien kannattaa lähteä mukaan siihen glopalisaatiokehitykseen sillä se nostaa viljelysmaan ja metsien hintaa!
Ei kannata äänestää persuja sillä nehän vastustaa EU liittovaltiokehitystä.
https://www.youtube.com/watch?v=I67U6YKBufs
2183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Noinkohan? Suomalaisen tukijussin tuottaman paska sijaan saa parempaa ulkolaista niin kauan kunnes satama pysyy auki. Kelmi-Kaikkonen jos käyttäisi hävittäjien sijaan raha lennokeihin, niin satama pystyttäisiin pitämään auki. Iranihan on moukaroinut öljytankkereita juuri lennokeilla. Venäläisillä ei ole laivoissaan ja sukellusveneissään teknologiaa jolla niiden ilmatorjunta havaitsisi lennokin kokoisen ja painoisen kohteen.

Äänestä
  • Saitin sotilas-asiantuntija Kapohan se siellä ;) Ota kiinalaista hernerokkaa ja giniä päälle niin tulee sajatulta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nyt meidän maajussien kannattaa lähteä mukaan siihen glopalisaatiokehitykseen sillä se nostaa viljelysmaan ja metsien hintaa!
Ei kannata äänestää persuja sillä nehän vastustaa EU liittovaltiokehitystä.
https://www.youtube.com/watch?v=I67U6YKBufs

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu