Kun naisita ei ole ottamaan miehestä mittaa niin tehdään raukkamaisuusliitto miehiä kohtaan.
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/ec49d31f-c74c-42a8-b622-c386ea981085
Naisten kyvyttömyys ja luuserimaisuus
11
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Luulen että Aki hakee huomiota ja rahaa. Hän on kertonut suurista ongelmista 2 asunnon loukussa eikä bisnekset pyöri. Kun kunnia menee nii maine kasvaa.
- Anonyymi
Huono häviäjä!
- Anonyymi
Jos asiat ei suju kotona tai on ollut rankkaa, ei se oikeuta käyttäytymään törkeesti. Silloinhan me kaikki voitaisi unohtaa käytöstavat ja heittäytyä häyjyiksi. "Koska on niin vaikeeta." Ja ei tarvitsisi ottaa mitään vastuuta teoista ja sanomisista. Kyllä me ollaan vastuussa typeryyksistämme vaikka oltais miten rikkinäisiä.
- Anonyymi
Tuo on tuttua jengitoimintaa: Kun ei pärjätä face to face ja one on one niin kokeillaan 10:1 .
Aika pelleilyä tuo Akin anteeksipyytely. Itse osaan kertoa paljon enemmän tosiasioita noista broilereista, joita kaakattajat eivät halua itsestänsä kuulla.
Raukkamainen pelitapa äänestää sotaurhot pois ja jättää sormisuulaiset jäljelle. Mielestäni muiden kuin pelaajien tulee valita kierroksen heikoin lenkki eikä pelaajien, jolloin heikoin tai lähes heikoin tapaus kruunataan voittajaksi.
En ole sarjas seurannut.
Commandohauis - Anonyymi
Onneksi olkoon. Natokin on raportissaan huomioinut suomalaisten miesten naisvihamielisyyden.
- Anonyymi
Entäs tämä feministien jatkuvasti lietsoma miesviha sitten?
- Anonyymi
🤣 Iltasanomat, viihdeuutiset 🤣
ST - Anonyymi
En ymmärrä koko ohjelmaa!!
En ymmärrä tuollaista.
Ennen oli että töitä piti saada elääkseen ja nyt jauhetaan paskaa telekarissa henkinsä pitimeksi ja porukka seuraa into pinkeenä moista paskaa.
Soru, mutta niiiin menee maku. Jaksa tuommosta jonnkin jouravaa vouhotusta ja Iltasanonatkin ehittää tuosta hyvänkin uutisen.
Taas on uutiskynnys ylitetty. No joi, on kuitenkin ymmärretty kehitellä tuolkainen viuhdeuutiset osio, jonne voi pukata kaiken töryn.
Jooooh, kyllästyttäää!!! Ja tuota kutsutaan viihteeksi. Joo joo... JOOOO
ST- Anonyymi
auroraboreallis kirjoitti:
Niimpä. 😬
Ja se on just noin eli niimpä eikä niinpä. Tuostakin voi kohta joku kurjaviisas neropatti tulla huomauttammaa.
Ja nimenomaan kurjaviisas eikä kirjaviisas.
Voi että tämä palsta on TYLSÄ!!
Sanoisinko, että mauttomuuden alapuolella. Noh, ei se auta huoh. Eteenpäin on mentävä vaikka hampaat irvessä, periksi ei saa antaa.
Mutta kyllä tekisi mieli tehdä muutama kierrepotku seiniin katsellessa maailmanmenoa, vaikkei se mitään hyödyttäisi, eikä parantaisi.
Vetäydyn mietteisiin kokoamaan palasista jotain järkevää lähestymistapaa kohtaan "maailma muutoksen myllerryksissä."
Isä taivaan, anna voimaa, lisää näköaloja ja ymmärrystä. Anna rakkautta.
Huokaus
ST
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mieleni harhailee sinussa
Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei132546Jännitän sinua J mies
Ei tästä tulee mitään. Tuskin kaikki olis mennyt näin moneen solmuun, jos olis tarkoitettu meidät yhteen.1221267- 891195
Orpo suunnittelee palestiinalaislasten Suomeen siirtoa
"Sairaalahoitoa tarvitsevien lasten ottaminen Suomeen on lisäksi selvityksessä, Orpo sanoo. – Jos meillä on mahdolli2451014Kuinka kauan kesti että ihastuit
Kaivattuusi? Jos lasketaan siitä hetkestä alkaen kun näit hänet ensi kerran. Oliko jokin tilanne tai tapahtuma, joka voi511013Olen käyttäytynyt sinua kohtaan väärin toistuvasti
Puolustuksekseni täytyy sanoa, että ei ole ollut tahallista vaan seurausta harhaisista luuloista ja ajatuksista. Esimerk63924Tunneälyä testaamaan!
Testi pitää sisällään viisi osa-aluetta. Itse sain täydet tuosta ensimmäisestä eli 25/25. Kokonaispistemäärä oli 100/1253816- 84786
- 35719
Saanko mies tulla sun kainaloon nukkumaan?
En saa unta kun mietin sua❤️ Saako tulla sun viereen ja käpertyä sun kainaloon?46719