Jos huomaa että ahaa alettu rokottaa tämmösillä aineilla minäpä muunnun erilaiseksi ja millä joku on noin nopee muuttumaan nopeempi kuin politikot.
Millä toi virus on noin ajatteleva
Anonyymi
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ei ehkä olekaan luonnossa vaan voi olla että jossain sotilaslaboratorioissa sitä muokataan koko ajan yhä pahemmaksi ja yhä pahemmaksi ja lasketaan liikkeelle sitä mukaa mitä tehokkaampia rokotteita virusta vastaan keksitään.
Ihmisen mielenpahuudella ei ole todellakaan mitään rajaa joittenkin äärimmäistä valtaa käyttävien mielessä. Maailmassa on paljon lahkoja ja kultteja ketkä haluaisi vsin tuhota kaikkien elämän silkkaa pahuuttaan. Tällaiset lopunajan virukset on heille kuin taivaanlahja. Nämä hullut ajattelevat vain pakkomielteisesti että kaikkien kuoltava ,he mukaan lukien.
Jospa kaikki virukset ovat olleet olemassa iät ja ajat meidän osaamatta etsiä niitä. Saattavat pariutuakin luoden ties mitä mutantteja.
Korona virukselle on alkanut muodostua aivosoluja, solut on sukua Klaus Schwabsille.
Hyö on Marsista tai muita avaruusolijoita. Hiukka pitemmällä sodankäynnissä ku Telluksen väki.
Osaavat olla näkymättömiäkin.
Kuinka pitkää on kiertänyt maailmaa tämäkin virus, mutta nyt tutkitaan otetaan näytteistä kun vähän pierettää löytyy varmasti vaikka mitä. Kuinka monelta on oineasti otettu näitä influelenssa näytteistä vuosien aikana. Mutta ei kertaakaan
Kun rokotetaan, ja rokotettu sitten sairastuu, kuten on ennakoitu. Niin, muuttuuko koronavirus ihmisessä joka on rokotettu, ja tarttuu seuraavaan muuntuneena?
Se selittäisi koronamuunnokset.
Kuka sairastuu. Huuhaata....