Miten nostat omaa arvoa

"Simon Elon uutuuskirja: Teuvo Hakkarainen repi Juho Eerolan housut, poliisiedustaja taltutti Hakkaraisen"`

Sinun tulee osoittaa, että joku saattaisi olla huonompi?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hyvä kirja siitä, miten persuista tuli uusnatsien Suomen Sisun työkalu.

Äänestä

Elo ei vain ole ymmärtänyt sitä tosiasiaa, että Hakkaraisen käytös on tyypillisen persuäänestäjän mielestä vain äärimmäinen osoitus rehellisyydestä ja isänmaaallisuudesta. Teuvo on persuäänestäjälle kunnon suorapuheinen suomalainen mies.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

"Simon Elon uutuuskirja: Teuvo Hakkarainen repi Juho Eerolan housut, poliisiedustaja taltutti Hakkaraisen"`

Sinun tulee osoittaa, että joku saattaisi olla huonompi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu