Nato-tutkimuksen voi lukea netissä

2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En jaksa lukea, eikä kiinnosta. Kaikki tietävät Venäjän ja Kiinan puuttuvan länsimaiden asioihin, mutta jos väitetään että naishallitusta syytetään vain siksi, että ne ovat naisia, eikä huomioida lainkaan nykyisen hallituksen loputonta mokailua, ei teksti ole lukemisen arvoinen. Ennen kuin väitetään että vihaan naisia, pidin myös edellisen hallituksen toimintaa kelvottomana.

Äänestä
  • Saamattomuutta siinä arvostellaan. Naiset vaan ovat sen takana.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tässä linkki, nauttikaa.
https://www.stratcomcoe.org/abuse-power-coordinated-online-harassment-finnish-government-ministers

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu