Tähän rahastukseen ei kannata haksahtaa!!

Tämä juttu on vain Iltalehti -tilaajille. Vielä ilmainen kohta maksullinen. Huijausta koko homma. Ei siellä ole mitään rahanarvoista lukemista. Taas yritetään kusettaa ihmisiä.
Nuo vastaavat jutut löytyy muualtakin!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/e51a7c22-61fb-4640-b4cd-2eeaaf6cefb1
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kannattaa maksaa jos haluaa lukea juttuja naisista joilla on munat!

Äänestä

ja sitten kun sinne rekisteröityy, niin johan alkaa tulla s-postiin monenlaista m-nanpidennysmainosta ym. Huijareita ovat iltalehdessäkin

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tämä juttu on vain Iltalehti -tilaajille. Vielä ilmainen kohta maksullinen. Huijausta koko homma. Ei siellä ole mitään rahanarvoista lukemista. Taas yritetään kusettaa ihmisiä.
Nuo vastaavat jutut löytyy muualtakin!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/e51a7c22-61fb-4640-b4cd-2eeaaf6cefb1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu